Essentie van democratie is niet uw Kamerzetel, maar of een onderwerp ter sprake komt. Met KAMERZETEL 151 kan dat...!!

De geheimen van Vrouwe Justitia

Karel de Werd Persconferentie volgt. De Ivoren Toren van Justitie, RM en OM zal vallen

Eis vooraf voor compensatie koopkrachtverlies door euro
Stop de uitverkoop van de beschaving

do 1 feb 2007, 19:26 | 89 reacties

Kamer pikt 'fuck you' tegen agent niet

DEN HAAG - Burgers die de politie uitschelden, mogen daar niet zomaar mee wegkomen. Een rechter bestempelde het roepen van 'fuck you' onlangs niet als belediging. Minister Ernst Hirsch Ballin (Justitie) moet zonodig de wet aanpassen om dat soort vonnissen te voorkomen, aldus de Kamer.

Commentaar: Deze belediging wordt geslikt als zoete koek...!! Wat rechtsgelijkheid ??

Personalia en fractielid

Ron Abel - Socialistische Partij (SP)
Marianne Besselink - partij van de Arbeid (PvdA)
Esther Ouwehand - partij voor de dieren (PvdD)
Marleen de Pater-van der Meer - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Alexander Pechtold - Democraten 66 (D66)
Mariko Peters - GroenLinks (GL)
Hugo Polderman - Socialistische Partij (SP)
Remi Poppe - Socialistische Partij (SP)
Ronald Van Raak - Socialistische Partij (SP)
Johan Remkes - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Lia Roefs - partij van de Arbeid - (PvdA)
Emile Roemer - Socialistische Partij (SP)
Jack Biskop - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Nathalie De Rooij - Socialistische Partij (SP)
Raymond De Roon - partij voor de vrijheid (PVV)
André Rouvoet - ChristenUnie (CU)
Mark Rutte - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Diederik Samsom - partij van de Arbeid (PvdA)
Janneke Schermers - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Jan Schinkelshoek - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Edith Schippers - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Annie Schreijer-Pierik - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Arie Slob - ChristenUnie (CU)
Elly Blanksma-van den Heuvel - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Pauline Smeets - partij van de Arbeid (PvdA)
Janneke Snijder-Hazelhoff - Volkspartij Vrijheid Democratie (VVD)
Hans Spekman - partij van de Arbeid (PvdA)
Liesbeth Spies - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Kees van der Staaij - Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Mirjam Sterk - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Fred Teeven - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Marianne Thieme - partij voor de dieren (PvdD)
Jacques Tichelaar - partij van de Arbeid (PvdA)
Frans Timmermans - partij van de Arbeid (PvdA)
Stef Blok - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Paul Ulenbelt - Socialistische Partij (SP)
Eelke Van der Veen - partij van de Arbeid (PvdA)
Krista van Velzen - Socialistische Partij (SP)
Kees Vendrik - GroenLinks (GL)
Gerdi Verbeet - partij van de Arbeid (PvdA)
Gerda Verburg - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Rita Verdonk - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Maxime Verhagen - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Roos Vermeij - partij van de Arbeid (PvdA)
Bas van der Vlies - Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Luuk Blom - partij van de Arbeid (PvdA)
JoŽl Voordewind - ChristenUnie (CU)
Jan de Vries - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Nicolien Van Vroonhoven-Kok - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Harm-Evert Waalkens - partij van de Arbeid (PvdA)
Frans Weekers - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Joop Wijn - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Geert Wilders - partij voor de vrijheid (PVV)
Jan de Wit - Socialistische Partij (SP)
Agnes Wolbert - partij van de Arbeid (PvdA)
Aleid Wolfsen - partij van de Arbeid (PvdA)
Bas Jan van Bochove - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Halbe Zijlstra - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Arend Jan Boekestijn - Volkspartij v Vrijheid en Democratie (VVD)
Harry van Bommel - Socialistische Partij (SP)
Martin Bosma - partij voor de vrijheid (PVV)
Fleur Agema - partij voor de vrijheid (PVV)
Samira Bouchibti - partij van de Arbeid (PvdA)
Lea Bouwmeester - partij van de Arbeid (PvdA)
Hero Brinkman - Partij voor de vrijheid (PVV)
Han Ten Broeke - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Brigitte Van der Burg - Volkspartij v Vrijheid en Democratie (VVD)
Jet Bussemaker - Partij van de Arbeid (PvdA)
Wim van de Camp - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Coskun «örüz - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Ernst Cramer - ChristenUnie (CU)
Ferd Crone - Partij van de Arbeid (PvdA)
Nebahat Albayrak - Partij van de Arbeid (PvdA)
Martijn Van Dam - Partij van de Arbeid (PvdA)
Staf Depla - Partij van de Arbeid (PvdA)
Ineke Dezentjé Hamming - Volkspartij Vrijheid en Democratie (VVD)
Tofik Dibi - GroenLinks (GL)
Tony Van Dijck - Partij voor de vrijheid (PVV)
Jan Jacob Van Dijk - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Jasper Van Dijk - Socialistische Partij (SP)
Sharon Dijksma - Partij van de Arbeid (PvdA)
Jeroen Dijsselbloem - Partij van de Arbeid (PvdA)
Piet Hein Donner - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Charlie Aptroot - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Wijnand Duyvendak - GroenLinks (GL)
Angelien Eijsink - Partij van de Arbeid (PvdA)
Kathleen Ferrier - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Sietse Fritsma - Partij voor de vrijheid (PVV)
Pieter Van Geel - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Karien Van Gennip - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Ineke van Gent - GroenLinks (GL)
Arda Gerkens - Socialistische Partij (SP)
Henk Van Gerven - Socialistische Partij (SP)
Sharon Gesthuizen - Socialistische Partij (SP)
Joop Atsma - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Rosita Van Gijlswijk - Socialistische Partij (SP)
Chantal Gill'ard - Partij van de Arbeid (PvdA)
Dion Graus - Partij voor de vrijheid (PVV)
Laetitia Griffith - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Sybrand van Haersma Buma - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Femke Halsema - GroenLinks (GL)
Boris van der Ham - GroenLinks (D66)
MariŽtte Hamer - Partij van de Arbeid (PvdA)
Maarten Haverkamp - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Ton Heerts - Partij van de Arbeid (PvdA)
Naïma Azough - GroenLinks (D66)
Jos Hessels - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Ruud Van Heugten - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Eddy Van Hijum - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Maria van der Hoeven - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Jan ten Hoopen - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Tineke Huizinga-Heringa - ChristenUnie (CU)
Ewout Irrgang - Socialistische Partij (SP)
Lutz Jacobi - Partij van de Arbeid (PvdA)
Rikus Jager - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Paulus Jansen - Socialistische Partij (SP)
Hans van Baalen - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Cisca Joldersma - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Paul Kalma - Partij van de Arbeid (PvdA)
Henk Kamp - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Agnes Kant - Socialistische Partij (SP)
Sadet Karabulut - Socialistische Partij (SP)
Cees van der Knaap - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Bert Koenders - Partij van de Arbeid (PvdA)
Ger Koopmans - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Ad Koppejan - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Jules Kortenhorst - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Jan Peter Balkenende - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Roland Kortenhorst - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Fatma Koser Kaya - Democraten 66 (D66)
Paul De Krom - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Attje Kuiken - Partij van de Arbeid (PvdA)
Marianne Langkamp - Socialistische Partij (SP)
John Leerdam - Partij van de Arbeid (PvdA)
Hans Van Leeuwen - Socialistische Partij (SP)
Renske Leijten - Socialistische Partij (SP)
Paul Lempens - Socialistische Partij (SP)
Fons Luijben - Socialistische Partij (SP)
Willibrord van Beek - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Barry Madlener - Partij voor de vrijheid (PVV)
Jan Marijnissen - Socialistische Partij (SP)
Jan Mastwijk - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Anouchka Van Miltenburg - Volkspartij Vrijheid en Democratie (VVD)
Helma Neppérus - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Frans de Nerée tot Babberich - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Atzo Nicolaï - Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)
Pieter Omtzigt - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Henk Jan Ormel - Christen Democratisch Appèl (CDA)
Cynthia Ortega-Martijn - ChristenUnie (CU)

E-mailadres

r.abel@tweedekamer.nl
M.Besselink@tweedekamer.nl
E.Ouwehand@tweedekamer.nl
M.dePater@tweedekamer.nl
A.Pechtold@tweedekamer.nl
M.Peters@tweedekamer.nl
h.polderman@tweedekamer.nl
r.poppe@tweedekamer.nl
r.vraak@tweedekamer.nl
J.Remkes@tweedekamer.nl
l.roefs@tweedekamer.nl
e.roemer@tweedekamer.nl J.Biskop@tweedekamer.nl
N.drooij@tweedekamer.nl
R.droon@tweedekamer.nl
A.Rouvoet@tweedekamer.nl
M.Rutte@tweedekamer.nl
D.Samsom@tweedekamer.nl
J.Schermers@tweedekamer.nl
j.schinkelshoek@tweedekamer.nl
edithschippers@tweedekamer.nl
J.Schreijer@tweedekamer.nl
A.Slob@tweedekamer.nl
e.blanksma@tweedekamer.nl
P.Smeets@tweedekamer.nl
J.Snijder@tweedekamer.nl
H.Spekman@tweedekamer.nl
L.Spies@tweedekamer.nl
C.vdStaaij@tweedekamer.nl
M.Sterk@tweedekamer.nl
F.Teeven@tweedekamer.nl
M.Thieme@tweedekamer.nl
J.Tichelaar@tweedekamer.nl
F.Timmermans@tweedekamer.nl
S.Blok@tweedekamer.nl
p.ulenbelt@tweedekamer.nl
E.vdVeen@tweedekamer.nl
KvanVelzen@sp.nl
C.Vendrik@tweedekamer.nl
Voorzitter@tweedekamer.nl
G.Verburg@tweedekamer.nl
R.Verdonk@tweedekamer.nl
M.Verhagen@tweedekamer.nl
r.vermeij@tweedekamer.nl
B.vdVlies@tweedekamer.nl
L.Blom@tweedekamer.nl
j.voordewind@tweedekamer.nl
JandeVries@tweedekamer.nl
N.vVroonhoven@tweedekamer.nl
H.Waalkens@tweedekamer.nl
f.weekers@tweedekamer.nl
J.Wijn@tweedekamer.nl
g.wilders@tweedekamer.nl
jdewit@sp.nl
A.Wolbert@tweedekamer.nl
A.Wolfsen@tweedekamer.nl
B.vBochove@tweedekamer.nl
h.zijlstra@tweedekamer.nl
a.boekestijn@tweedekamer.nl
HvBommel@sp.nl
w.bos@tweedekamer.nl
M.Bosma@tweedekamer.nl
F.Agema@tweedekamer.nl
s.bouchibti@tweedekamer.nl
L.Bouwmeester@tweedekamer.nl
H.Brinkman@tweedekamer.nl
h.tbroeke@tweedekamer.nl
brigitte.vdburg@tweedekamer.nl
M.Bussemaker@tweedekamer.nl
W.vandeCamp@tweedekamer.nl
C.Coruz@tweedekamer.nl
e.cramer@tweedekamer.nl
Ferd.Crone@tweedekamer.nl
N.Albayrak@tweedekamer.nl
M.vDam@tweedekamer.nl
S.Depla@tweedekamer.nl
I.Dezentjehamming@tweedekamer.nl
T.Dibi@tweedekamer.nl
T.vDijk@tweedekamer.nl
J.vanDijk@tweedekamer.nl
J.vanDijk@tweedekamer.nl
S.Dijksma@tweedekamer.nl
J.Dijsselbloem@tweedekamer.nl
P.Donner@tweedekamer.nl
C.Aptroot@tweedekamer.nl
W.Duyvendak@tweedekamer.nl
A.Eijsink@tweedekamer.nl
K.Ferrier@tweedekamer.nl
S.Fritsma@tweedekamer.nl
P.vGeel@tweedekamer.nl
K.vGennip@tweedekamer.nl
W.vGent@tweedekamer.nl
A.Gerkens@tweedekamer.nl
h.vgerven@tweedekamer.nl
S.Gesthuizen@tweedekamer.nl
J.Atsma@tweedekamer.nl
r.vgijlswijk@tweedekamer.nl
C.Gillard@tweedekamer.nl
D.Graus@tweedekamer.nl
L.Griffith@tweedekamer.nl
S.Buma@tweedekamer.nl
F.Halsema@tweedekamer.nl
B.vHam@tweedekamer.nl
M.Hamer@tweedekamer.nl
M.Haverkamp@tweedekamer.nl
T.Heerts@tweedekamer.nl
N.Azough@tweedekamer.nl
J.Hessels@tweedekamer.nl
R.vHeugten@tweedekamer.nl
E.vHijum@tweedekamer.nl
M.vdHoeven@tweedekamer.nl
J.tenHoopen@tweedekamer.nl
T.Huizinga@tweedekamer.nl
E.Irrgang@tweedekamer.nl
L.Jacobi@tweedekamer.nl
H.Jager@tweedekamer.nl
p.jansen@tweedekamer.nl
J.vBaalen@tweedekamer.nl
F.Joldersma@tweedekamer.nl
P.Kalma@tweedekamer.nl
H.Kamp@tweedekamer.nl
A.C.Kant@tweedekamer.nl
s.karabulut@tweedekamer.nl
C.vdKnaap@tweedekamer.nl
A.Koenders@tweedekamer.nl
G.Koopmans@tweedekamer.nl
A.Koppejan@tweedekamer.nl
R.Kortenhorst@tweedekamer.nl
J.Balkenende@tweedekamer.nl
R.Kortenhorst@tweedekamer.nl
f.koserkaya@tweedekamer.nl
P.dKrom@tweedekamer.nl
A.Kuiken@tweedekamer.nl
m.langkamp@tweedekamer.nl
J.Leerdam@tweedekamer.nl
h.vleeuwen@tweedekamer.nl
r.leijten@tweedekamer.nl
p.lempens@tweedekamer.nl
f.luijben@tweedekamer.nl
W.vanBeek@tweedekamer.nl
B.Madlener@tweedekamer.nl
Jan@janmarijnissen.nl
J.Mastwijk@tweedekamer.nl
A.vMiltenburg@tweedekamer.nl
h.nepperus@tweedekamer.nl
F.dNeree@tweedekamer.nl
A.Nicolai@tweedekamer.nl
pieter.omtzigt@tweedekamer.nl
H.Ormel@tweedekamer.nl
c.ortega@tweedekamer.nl
redacties van de pers en omroepen