Essentie van democratie is niet uw Kamerzetel, maar of een onderwerp ter sprake komt. Met KAMERZETEL 151 kan dat...!!

Vragen aan Pers en Politiek

Voedselbank . . Kamerzetel 151 . . Klokkenluiders <==> SDN . . Crisisdebat . . AOW . . Jeugdzorg . . Persvrijheid

De Dag van de Persvrijheid kenmerkt zich ook door zelfcensuur

goudswaard@fd.nl; west@omroepwest.nl; info@brill.nl; redactie@telegraaf.nl; redactie@hpdetijd.audax.nl; pauwenwitteman@vara.nl; 'hetlaatstewoord@parool.nl.'; redactie@eindhovensdagblad.nl; redactiedeloodsboot@kpnmail.nl; uitgesproken@eo.nl; redactie@katholieknieuwsblad.nl; reporter@kro.nl; redactie@leeuwardercourant.nl; redactie@opzij.nl; redactie@depers.nl; redactie@parool.nl; rtlz@rtl.nl; radar@tros.nl; redactie@tscheldt.com; brieven@volkskrant.nl; redactie@gaykrant.nl; dejournalist@dejournalist.nl; altijdwat@ncrv.nl; rd.lezers@ad.nl; redactie@agd.nl; adri@agf.nl; info@avro.nl; redactie@BNdestem.nl; info@deepjournal.com; redactie@dvhn.nl; publiek@rtvdrenthe.nl; brieven@volkskrant.nl; INFO@MTNL.NL; info@sunrisefm.nl; redactie@argusoog.org; redactie.elsevier@elsevier.nl; vvd@arnhem.nl; goedemorgengelderland@omroepgelderland.nl; info@speakersacademy.eu; a.landman@sdu.nl; a.tissink@sdu.nl; abonneeservice@nd.nl; ad@ad.nl; advertentie@nd.nl; advertenties@binnenlandsbestuur.nl; advertenties@speurderkrant.nl; aeigenraam@kluwer.nl; albert.treur@gmail.com; Alfred.Meester@dvhn.nl; anderfok@wxs.nl; Andre.Broere@dvhn.nl; android@fd.nl; Anita.Pepping@dvhn.nl; Annemarie.Hommes@dvhn.nl; AnneMarie.Kamp@dvhn.nl; annemarie@vangaalcompany.nl; Annie.Geerts-Sijbom@dvhn.nl; Annie.Kamstra@dvhn.nl; Anniek.Boswijk@leeuwardercourant.nl; Annique.Oosting@dvhn.nl; anp@news.reuters.com; Apeldoorn@destentor.nl; Ard.Schouwman@dvhn.nl;

Arend.van.Wijngaarden@dvhn.nl; Arend.Wilting@dvhn.nl; arne@ftm.nl; assen@dvhn.nl; b.bosker@sdu.nl; b.mullink@sdu.nl; banenad@persgroep.nl; Bart.Dalenoord@dvhn.nl; bartjens@fd.nl; Bas.van.Sluis@dvhn.nl; beeld@dvhn.nl; beeld@ed.nl; Beerepoot@fd.nl; Beerepoot@fdmediagroep.nl; Ben.ten.Velde@dvhn.nl; Bernd.Otter@dvhn.nl; Bert.Bontsema@dvhn.nl; Bert.Kasten@dvhn.nl; Bert.Rosema@dvhn.nl; beursinfo@fd.nl; bevelanden@pzc.nl; bibu@dvhn.nl; binnenbuitenlandredactie@mgl.nl; bnn@omroep.nl; bnninfo@bnn.nl; boerderij@reedbusiness.nl; Bouke.Nielsen@dvhn.nl; Boukje.Haan-Schuitema@dvhn.nl; Bouwe.van.Norden@dvhn.nl; Bram.Hulzebos@dvhn.nl; buitenland@trouw.nl; buitenland@trouw.nl; bvanheijningen@binnenlandsbestuur.nl; bwarbroek@binnenlandsbestuur.nl; Cees.Vellekoop@dvhn.nl; centraleredactie@destentor.wegener.nl; Chantal.Bakker@dvhn.nl; communicatie@nos.nl; contact@anp.nl; contact@lc.nl; Corne.Sparidaens@dvhn.nl; cvanderwild@tiscali.nl; cvzweeden@hotmail.com; d.ruesink@tctubantia.nl; Danielle.Molenaar@dvhn.nl; degids@trouw.nl; denhaag@novumnieuws.nl; depraktijk@fd.nl; Diana.Hollander@dvhn.nl; Diane.Romashuk@dvhn.nl; Dick.van.Bolhuis@dvhn.nl; directie@mtnl.nl; Dirk.Minkes@dvhn.nl; documentatie@mgl.nl; Duncan.Wijting@dvhn.nl; Dwarshuis@Columbeurs.nl; dwarsredactie@mgl.nl; e.lammers@trouw.nl;

e.schilt.d.jong@sdu.nl; e.v.maarschalkerwaard@sdu.nl; e.vijn@sdu.nl; economie@dvhn.nl; economie@trouw.nl; economie@trouw.nl; economieredactie@mgl.nl; Ed.van.Tellingen@dvhn.nl; Eddy.Schaank@dvhn.nl; edekluis@binnenlandsbestuur.nl; edtv@ed.nl; Egbert.Sluiter@dvhn.nl; eindredactie@frieschdagblad.nl; eindredactie@trouw.nl; Ellen.Koch@dvhn.nl; Ellen.Nijhof@dvhn.nl; elles@ellesvangelder.nl; elro@oorsprong.com; emmen@dvhn.nl; endejong@yahoo.com; entertainment@novumnieuws.nl; eo@eo.nl; eo@omroep.nl; Eric.Nederkoorn@dvhn.nl; eric@ftm.nl; Erik.Hilverda@dvhn.nl; Erik.vanderVeen@dvhn.nl; erikvanzwam@binnenlandsbestuur.nl; Esther.van.der.Meer@dvhn.nl; Evert.van.Dijk@dvhn.nl; ewalstra@binnenlandsbestuur.nl; f.danner@novumnieuws.nl; f.danner@zoomin.tv; f.heijbrock@sdu.nl; f.v.velden@sdu.nl; feature@dvhn.nl; fhoudt@gmail.com; filosofie@trouw.nl; flevoland@destentor.nl; Frank.von.Hebel@dvhn.nl; Frits.Poelman@dvhn.nl; fullcolor@mtnl.nl; g.vanloenen@trouw.nl; Gea.Meulema@dvhn.nl; GeertJob.Sevink@dvhn.nl; geest@trouw.nl; Gerda.Douma@dvhn.nl; Gerdtvan.Hofslot@dvhn.nl; Gerrit.Fokkema@dvhn.nl; Gerry.Gaasendam@dvhn.nl; Gert.Duinkerken@dvhn.nl; Gert.Meijer@dvhn.nl; Gert.Veen@dvhn.nl; Gerton.Albers@dvhn.nl; geslaagden@ed.nl; Gjalt.vander.Mark@dvhn.nl; Gonnie.Dijkema@dvhn.nl; Greetje.Oolders@dvhn.nl; grensgeval@grensgeval.nl; groen@trouw.nl; groene@groene.nl; groningen@dvhn.nl; h.huurdeman@sdu.nl; h.thijssen@mgl.nl; h.v.d.hoeff@sdu.nl;

Hajo.Noorman@dvhn.nl; hannekekeultjes@gmail.com; Hans.Jacob.de.Gier@dvhn.nl; Hans.Knijff@dvhn.nl; Harald.Buit@dvhn.nl; Harm.Vonk@dvhn.nl; Harrie.Graatsma@dvhn.nl; Harry.Kasemir@dvhn.nl; Harry.Kroeze@dvhn.nl; hbekkers@binnenlandsbestuur.nl; hbouwmans@binnenlandsbestuur.nl; helmond@ed.nl; Henk.Blanken@dvhn.nl; Henk.Meijer@dvhn.nl; Henk.Mulder.DCGD@dvhn.nl; Henk.Wollerich@dvhn.nl; Henk.Zwaagman@dvhn.nl; hoofdredactie@dvhn.nl; hoofdredactie@lc.nl; hoofdredactie@trouw.nl; hoogeveen@dvhn.nl; hotspot@mtnl.nl; huub.elzerman@planet.nl; i.koenen@sdu.nl; Ina.Reitzema@dvhn.nl; Ineke.Keppels@dvhn.nl; info@binnenlandsbestuur.nl; info@dejongeonderzoekers.nl; info@ftm.nl; info@grafischmuseum.nl; info@kluwer.nl; info@museumdebuitenplaats.nl; info@ncrv.nl; info@ntr.nl; info@pictoright.nl; info@powned.tv; info@spits.nl; info@vpro.nl; infographics@dvhn.nl; infolijn@kro.nl; ingezonden@lc.nl; Ingrid.de.Jonge@dvhn.nl; internet@brabantsdagblad.nl; internet@lc.nl; internet@mgl.nl; internet@rtvnoord.nl; internet@trouw.nl; internet@trouw.nl; interneteditie@refdag.nl; internetredactie@destentor.nl; ipad@fd.nl; j.quist@sdu.nl; j.sintnicolaas@sdu.nl; j.zwaga@sdu.nl; Jaap.Kiers@dvhn.nl; jaap.paulsen@rtl.nl; Jaap.van.Brummelen@dvhn.nl; Jacques.Hermus@dvhn.nl; Jan.Louwes@dvhn.nl; Jan.Mennega@dvhn.nl; Jan.Ottens@dvhn.nl; Jan.Rozendaal@dvhn.nl; Jan.Schepers@dvhn.nl; Jan.Schlimbach@dvhn.nl; Jan.van.Dijk@dvhn.nl; Jan.Venema@dvhn.nl;

Jan.Westera@dvhn.nl; Jan.Wierenga@dvhn.nl; JanGerrit.Vos@dvhn.nl; Janna.Zuiderveld@dvhn.nl; Janneke.de.Jonge@dvhn.nl; Janneke.van.der.Heide@dvhn.nl; Jantina.Russchen@dvhn.nl; JanWillem.Horstman@dvhn.nl; Jean.Paul.Taffijn@dvhn.nl; Jelte.Homburg@dvhn.nl; jmaasistanbul@gmail.com; Job.van.Schaik@dvhn.nl; Joep.van.Ruiten@dvhn.nl; Johan.Veer@dvhn.nl; John.Geijp@dvhn.nl; John.Gjaltema@dvhn.nl; John.Klopstra@dvhn.nl; Jon.van.Schilt@dvhn.nl; jsalhi@binnenlandsbestuur.nl; kcc.lc@ndcmediagroep.nl; kees@bbigroup.nl; Kitty.Thijsebaard@dvhn.nl; klantenservice@fd.nl; klantenservice@reedbusiness.nl; Koos.Bijlsma@dvhn.nl; krantdigitaal@mgl.nl; kunst@dvhn.nl; l.ceelen@onsbrabantnet.nl; l.koot@sdu.nl; l.pronk96@upcmail.nl; L.vandeschraaf@novumnieuws.nl; Leonie.Reijers@dvhn.nl; lezers@ad.nl; lezers@trouw.nl; lezersredactie@dvhn.nl; lezersredactie@eindhovensdagblad.nl; lezersredactie@mgl.nl; lezersservice@ed.nl; lezersservice@mgl.nl; limburgonderneemt@mgl.nl; loap@sdu.nl; Loo@fdmediagroep.nl; Louis.van.Kelckhoven@dvhn.nl; lucvankemenade@gmail.com; m.doodeman@sdu.nl; m.eilander@sdu.nl; m.hoogelander@sdu.nl; m.kuit@sdu.nl; m.legius@sdu.nl; m.rodriguez@zoomin.tv; m.silvester@sdu.nl; m.v.d.togt@sdu.nl; m.vanderham@sdu.nl; Maaike.Borst@dvhn.nl; Maaike.Trimbach@dvhn.nl; Maaike.Wind@dvhn.nl; magazine@groenlinks.nl; mailinglist@rtvnoord.nl; Mannus.van.der.Laan@dvhn.nl; Marc.Bootsgezel@dvhn.nl; Marcel.Looden@dvhn.nl; Marieke.Kwak@dvhn.nl; Marijke.Brouwer@dvhn.nl;

Marja.van.Rixel@dvhn.nl; mark.wijdeven@anp.nl; marketing@fd.nl; marloes.huisman@avro.nl; marloeskuyten@onsbrabantnet.nl; Martin.Groenewold@dvhn.nl; Martin.Messing@dvhn.nl; Martin.van.der.Kooij@dvhn.nl; Martin.Vlaanderen@dvhn.nl; media@trouw.nl; Menno.Hoexum@dvhn.nl; Michel.Brandsma@dvhn.nl; Mick.van.Wely@dvhn.nl; mkolsloot@gmail.com; mlimburg@kluwer.nl; mobiel@fd.nl; multimedia@dvhn.nl; multimedia@ed.nl; n.vanspijk@novumnieuws.nl; ncrv@omroep.nl; nieuws@rtvoost.nl; nieuwsbrief@binnenlandsbestuur.nl; nieuwsdienst@anp.nl; nieuwsdienst@brabantsdagblad.nl; Nieuwsdienst@destentor.nl; nieuwsdienst@novumnieuws.nl; nieuwsdienst@telegraaf.nl; nieuwsdienst@trouw.nl; nieuwsdienst@trouw.nl; nieuwsredactie@metronieuws.nl; nieuwsuur@nieuwsuur.nl; noordgroningen@dvhn.nl; nosbinnenland@nos.nl; nrc@nrc.nl; oenevanderwal@gmail.com; olaf.koens@gmail.com; onderwijs@trouw.nl; ooggetuige@tctubantia.nl; oostgroningen@dvhn.nl; opinie@ed.nl; opinie@trouw.nl; opinieredactie@mgl.nl; optiek@fd.nl; p.jansen@novumnieuws.nl; p.mos@sdu.nl; p.voorter@sdu.nl; parlement@trouw.nl; PaulRobert.Bosman@dvhn.nl; pers@omroepmax.nl; pers@tros.nl; persbericht@fd.nl; persberichten@vara.nl; personalia@fd.nl; Peter.Hansen@dvhn.nl; Peter.Souhoka@dvhn.nl; Pier.Meindertsma@dvhn.nl; Pieter.Broesder@dvhn.nl;

Pieter.Sijpersma@dvhn.nl; pimmink@kluwer.nl; podium@trouw.nl; r.johannes@sdu.nl; r.rijkers@sdu.nl; r.soerodikromo@sdu.nl; raad@rvdj.nl; reclame@rtvdrenthe.nl; red@hfd.nl; redactie.arnhem@gelderlander.nl; redactie.doetinchem@gelderlander.nl; redactie.ede@gelderlander.nl; redactie.elst@gelderlander.nl; redactie.tiel@gelderlander.nl; redactie@1vandaag.nl; redactie@adformatie.nl; redactie@anp.nl; redactie@bndestem.nl; redactie@brabantsdagblad.nl; redactie@dvhn.nl; redactie@ed.nl; redactie@ed.nl; redactie@eindhovensdagblad.nl; redactie@geenstijl.nl; redactie@gelderlander.nl; redactie@gelderlander.nl; redactie@gooieneemlander.nl; redactie@haarlemsdagblad.nl; redactie@katholieknieuwsblad.nl; redactie@lc.nl; redactie@lc.nl; redactie@liwwadders.nl; redactie@metronieuws.nl; redactie@milieudefensie.nl; redactie@nd.nl; redactie@parool.nl; redactie@powned.tv; redactie@pzc.nl; redactie@redactiewnl.nl; redactie@refdag.nl; redactie@spitsnet.nl; redactie@spitsnieuws.nl; redactie@telegraaf.nl; redactie@trouw.nl; redactie@volkskrant.nl; redactie@waldnet.nl; redactiehardenberg@destentor.nl; redactie-i@telegraaf.nl; redactiekampen@destentor.nl; redactieLochem@destentor.nl; redactiemaastricht@mgl.nl; redactienieuwsdienst@mgl.nl; redactienoordveluwe@destentor.nl;

 redactieparkstad@mgl.nl; redactieroermond@mgl.nl; redactiesecretariaat@brabantsdagblad.nl; RedactieSecretariaat@destentor.nl; redactiesecretariaat@ed.nl; redactiesittard@mgl.nl; redactievalkenburg@mgl.nl; redactieveluwe@destentor.nl; redactievenlo@mgl.nl; redactievenray@mgl.nl; redactieweert@mgl.nl; redactieZutphen@destentor.nl; redens@binnenlandsbestuur.nl; redsec@fd.nl; religiefilosofie@trouw.nl; remkotanis@gmail.com; Rene.Beishuizen@dvhn.nl; Rene.Otterloo@dvhn.nl; Richold.Brandsma@dvhn.nl; Rinze.de.Jong@dvhn.nl; rjfriele@gmail.com; Rob.de.Kam@dvhn.nl; Rob.Hesseling@dvhn.nl; Rob.Zijlstra@dvhn.nl; Rob.Zijlstra@dvhn.nl; Robert.deRoo@dvhn.nl; robert@wakoopa.com; Roel.Snijder@leeuwardercourant.nl; Roelof.van.Dalen@dvhn.nl; ronabram@hetnet.nl; Ronald.Hooijenga@dvhn.nl; rtlnieuws@rtl4.nl; rubriekenAD@persgroep.nl; rubrieks@wegenernieuwsmedia.nl; s.parlevliet@sdu.nl; s.schotten@novumnieuws.nl; s.van.beusekom@tmg.nl; sales@freemediagroup.nl; sales@novumnieuws.nl; salessupport@fd.nl; schouwen-duiveland@pzc.nl; secretariaat@trouw.nl; Shyra.Hueting@dvhn.nl; Simon.Winter@dvhn.nl; Sjoerd.Jansen@dvhn.nl; sport@dvhn.nl; sportredactie@ed.nl; stadsredactie@dvhn.nl;

 stadsredactie@ed.nl; StadsredactieDeventer@destentor.nl; streekredactie@ed.nl; svenblokdijk@hotmail.com; t.leone@sdu.nl; t.tangel@sdu.nl; t.v.belzen@sdu.nl; t.wilms@sdu.nl; Tammo.Beishuizen@dvhn.nl; tctubantia@gmail.com; techniek@novumnieuws.nl; tegenlicht@vpro.nl; Theo.Geskus@dvhn.nl; Theo.Wortel@dvhn.nl; Theo.Zandstra@dvhn.nl; tholen@pzc.nl; tip@ed.nl; tip4422@telegraaf.nl; tips@lc.nl; tribune@sp.nl; trixvanbennekom@gmail.com; tros@tros.nl; Ulce.Witte@dvhn.nl; vacatures@binnenlandsbestuur.nl; verdieping@trouw.nl; video@anp.nl; vraagenaanbod@ed.nl; vriend@fd.nl; w.schoonen@trouw.nl; walcheren@pzc.nl; webeditie.lc@ndcmediagroep.nl; webmail@mtnl.nl; webmaster@fd.nl; weborder@fd.nl; webred@fd.nl; webredactie@binnenlandsbestuur.nl; wetenschap@trouw.nl; wetenschap@trouw.nl; wijnen@fd.nl; wijs@refdag.nl; Willem.Braam@dvhn.nl; Willem.Dekker@dvhn.nl; Willem.van.Hamersvelt@dvhn.nl; William.Pomp@dvhn.nl; windykester@gmail.com; winschoten@dvhn.nl; wonen@ed.nl; woudt@fd.nl; Ydens@zeelandnet.nl; yolanda.bobeldijk@gmail.com; zeeuws-vlaanderen@pzc.nl; Zwolle@destentor.nl;

Terug naar het begin

steun SDN op ING:  NL57 INGB  0000 NL57 INGB 0000 7084 52 Stichting Sociale Databank Nederland
E-mailadres:
sdn@planet.nl
Internet site: mailing-massamedia.htm
Westkade 227, 1273 RJ Huizen (NH)
Tel.: (31)-35-5244141

Disclaimer