De Kredietcrisis was in 1996 al in de maak, waarschuwingen ten spijt! Rente betalen over bijgedrukt geld van DNB?


Integriteit van de rechtspraak in Nederland staat ter discussie

Hoe krijgt de overheid ook via de AIVD het voor elkaar om iedereen het zwijgen op te leggen?


VVD-belofte . . . EuroStaete . . . Euroblunder . . . Klokkenluiders . . . SDN . . . Schandpaal

Mailadressen van alle Tweede Kamerleden in 2012

Kamerleden van 27 september 2012

vvd@tweedekamer.nl;
christenunie@tweedekamer.nl;
contact@tweedekamer.nl;
d66@tweedekamer.nl;
groenlinks@tweedekamer.nl;
pvda@tweedekamer.nl;
sgp@tweedekamer.nl;
sp@tweedekamer.nl;
pvv@tweedekamer.nl;
cda@tweedekamer.nl;
50plus@tweedekamer.nl;
pvdd@tweedekamer.nl;

VVD
m.azmani@tweedekamer.nl;
S.Blok@tweedekamer.nl;
b.dboer@tweedekamer.nl;
a.bosman@tweedekamer.nl;
hantenbroeke@tweedekamer.nl;
brigitte.vdburg@tweedekamer.nl;
i.dcaluwe@tweedekamer.nl;
k.dijkhoff@tweedekamer.nl;
secretariaat.elias@tweedekamer.nl;
m.harbers@tweedekamer.nl;
j.hennis-plasschaert@tweedekamer.nl;
m.huizing@tweedekamer.nl;
r.leegte@tweedekamer.nl;
bart.deliefde@tweedekamer.nl;
h.lodders@tweedekamer.nl;
A.vMiltenburg@tweedekamer.nl;
a.mulder@tweedekamer.nl;
h.nepperus@tweedekamer.nl;
c.vnieuwenhuizen@tweedekamer.nl;
a.rutte@tweedekamer.nl;
m.rutte@tweedekamer.nl;
edithschippers@tweedekamer.nl;
secretariaat.vandersteur@tweedekamer.nl;
k.straus@tweedekamer.nl;
F.Teeven@tweedekamer.nl;
t.venrooy-vanark@tweedekamer.nl;
f.weekers@tweedekamer.nl;
e.ziengs@tweedekamer.nl;
h.zijlstra@tweedekamer.nl;

PvdA
k.arib@tweedekamer.nl;
l.bouwmeester@tweedekamer.nl;
M.vDam@tweedekamer.nl;
t.vdekken@tweedekamer.nl;
J.Dijsselbloem@tweedekamer.nl;
s.dikkers@tweedekamer.nl;
A.Eijsink@tweedekamer.nl;
M.Hamer@tweedekamer.nl;
p.heijnen@tweedekamer.nl;
l.jacobi@tweedekamer.nl;
t.jadnanansing@tweedekamer.nl;
j.klijnsma@tweedekamer.nl;
a.kuiken@tweedekamer.nl;
a.marcouch@tweedekamer.nl;
j.monasch@tweedekamer.nl;
r.plasterk@tweedekamer.nl;
j.recourt@tweedekamer.nl;
D.Samsom@tweedekamer.nl;
f.timmermans@tweedekamer.nl;
r.vermeij@tweedekamer.nl;
m.vos@tweedekamer.nl;
a.wolbert@tweedekamer.nl;
k.yucel@tweedekamer.nl;

Christen Unie
R.Dik-faber@tweedekamer.nl;
c.schouten@tweedekamer.nl;
g.Segers@tweedekamer.nl;
A.Slob@tweedekamer.nl;
j.voordewind@tweedekamer.nl;

Groep Bontes van klaveren
l.bontes@tweedekamer.nl;
j.vklaveren@tweedekamer.nl;

PVV
f.agema@tweedekamer.nl;
h.beertema@tweedekamer.nl;
m.bosma@tweedekamer.nl;
t.vdijck@tweedekamer.nl;
s.fritsma@tweedekamer.nl;
m.dgraaf@tweedekamer.nl;
d.graus@tweedekamer.nl;
l.helder@tweedekamer.nl;
r.klever@tweedekamer.nl;
b.madlener@tweedekamer.nl;
r.deroon@tweedekamer.nl;
g.wilders@tweedekamer.nl;

SP
f.bashir@tweedekamer.nl;
HvBommel@sp.nl;
jasper.vdijk@tweedekamer.nl;
h.vgerven@tweedekamer.nl;
s.gesthuizen@tweedekamer.nl;
pjansen@sp.nl;
skarabulut@sp.nl;
n.kooiman@tweedekamer.nl;
r.leijten@tweedekamer.nl;
a.merkies@tweedekamer.nl;
rvraak@sp.nl;
e.roemer@tweedekamer.nl;
m.smits@tweedekamer.nl;
p.ulenbelt@tweedekamer.nl;
jdewit@sp.nl;

CDA
h.bruins-slot@tweedekamer.nl;
j.geurts@tweedekamer.nl;
S.Buma@tweedekamer.nl;
p.Heerma@tweedekamer.nl;
E.vHijum@tweedekamer.nl;
M.Keijzer@tweedekamer.nl;
r.knops@tweedekamer.nl;
a.h.mulder@tweedekamer.nl;
pieter.omtzigt@tweedekamer.nl;
p.oskam@tweedekamer.nl;
M.Rog@tweedekamer.nl;
s.derouwe@tweedekamer.nl;
m.vtoorenburg@tweedekamer.nl;

D66
V.Bergkamp@tweedekamer.nl;
m.berndsen@tweedekamer.nl;
p.dijkstra@tweedekamer.nl;
w.hachchi@tweedekamer.nl;
w.koolmees@tweedekamer.nl;
P.Meenen@tweedekamer.nl;
a.pechtold@tweedekamer.nl;
g.schouw@tweedekamer.nl;
S.sjoerdsma@tweedekamer.nl;
S.vveldhoven@tweedekamer.nl;
k.verhoeven@tweedekamer.nl;
S.Weyenberg@tweedekamer.nl;

GroenLinks
j.klaver@tweedekamer.nl;
A.vOjik@tweedekamer.nl;
j.sap@tweedekamer.nl;
l.vtongeren@tweedekamer.nl;

SGP
R.Bisschop@tweedekamer.nl;
e.dijkgraaf@tweedekamer.nl;
C.vdStaaij@tweedekamer.nl;

PvdD
esther.ouwehand@tweedekamer.nl;
marianne.thieme@tweedekamer.nl;

50-Plus
H.Krol@tweedekamer.nl;
N.Klein@tweedekamer.nl;

Groep van Vliet
r.vvliet@tweedekamer.nl;

SDN-rubrieken
Columns van critici
Economische onderwerpen
Geld, het DNA van de economie
Hank Monrobey: "Goodbye Money"
Inflatie, het schandaal v/d 20e eeuw
Via salaris naar inleveren en recessie
Rente en meedenken zijn gevaarlijker dan heroïne
Martin Dessing: De euro-ramp treft ons allemaal!
Eurobankiers tegen leuke dingen voor de mensen
Gentelman's Agreement met beleggers
Wetenschappelijke onderbouwing EMU ontbreekt
Gebruiker euro moet tegen inflatie worden beschermd
Voorspelling EMU-criteria door SDN uitgekomen
Nederlandsche Bank moet reserves uitkeren aan Zalm
Kamervragen die niet aan bod komen m.b.t. de EMU en het ABP-vermogen
Kamervragen over de EMU over opwaardering van goudvoorraden en ABP-vermogen
De euro komt er aan. De onzekerheid groeit en het gevaar voor inflatie en armoede
Econoom Harry van Dalen: De euro brengt de pensioenfondsen voor- noch nadelen
Het gaat slecht met de koers van de euro, 'n feit dat werd doodgezwegen
Schadeclaim tegen de staat de Nederlanden wegens foute gulden-euro wissel
Amsterdam Summit, Inflation is coming with the euro. If true so, then what ?
The introduction of the euro will cause a wave of inflation
Mars tegen armoede en werkloosheid vanuit alle landen van Europa voor Eurotop
Europa is rijk ........ aan werkloosheid en armoede!
Faxlijst van NIET-gestelde Kamervragen over de EMU-norm en het ABP-vermogen

Terug naar het begin

steun SDN op bankgiro NL57 INGB 0000 7084 52 Stichting Sociale Databank Nederland
E-mailadres:
sdn@planet.nl
Internet site: http://www.sdnl.nl/mail-parlement-2012.htm
Westkade 227, 1273 RJ Huizen (NH)
Tel.: (31)-35-5244141
Disclaimer