Zwartboek Kinderbescherming opInternet


Jan Hop's website . . . . . SDN Homepage . . . . Schandpaal

Deze internetsite is gemaakt om voorlichting te geven over de Raad voor de Kinderbescherming Bureau Jeugdzorg en de (Gezins)voogdij. Het is voor burgers die met deze sector te maken krijgen heel belangrijk om te weten wat hen te wachten kan staan. Met voorlichting, tips en modelformulieren op deze internetsite kan de burger zich weerbaar maken. Ondergetekende heeft deze sector jarenlang bestudeerd, namens veel klagers veel procedures gevoerd en op basis van veel praktijkervaring inzicht gekregen in de handelwijze van deze sector. Ik geef daarom als eerste advies blijf er bij uit de buurt omdat je nooit weet waar je aan toe bent in deze sector en welke ingrijpende gevolgen hun bemoeienis voor ouders en kinderen kan hebben.

De bewoners zijn opeens professionals geworden ?

In Nederland worden onafhankelijke producerende bedrijven en personen financieel uitgekleed en kapot gemaakt om de gesubsidieerde hulpverlening en de elite steeds verder te verrijken'. Met een verborgen agenda kan een kleine groep van voorname mensen (elite) burgers in dit land hun wil opleggen. Zij maken door het onder elkaar verdelen van vrijwel alle belangrijke posities bij overheden, bedrijfsleven, media en politiek hier feitelijk de dienst uit.

Dit machtsblok is al onaantastbaar geworden, heeft maling aan burgers, democratie en democratisch bestuur. Enerzijds omdat de Hoge Raad overheden met de Pikmeer arresten heeft gevrijwaard om ongestoord wetten te overtreden. Anderzijds hebben zij berichtgeving (op internet) bijna onder controle. Berichtgeving hen niet welgevallig wordt met 'smerige praktijken' door hun 'maatjes' bij de advocatuur en rechterlijke macht gecensureerd. Dit is mogelijk omdat als norm voor de denk- en werkwijze van deze beroepsgroepen het ongestoord gebruik van pertinente leugens is vastgesteld. Hierdoor ontbreekt het volgens mij niet alleen de jongere maar ook oudere generaties aan het vermogen om kritisch te (kunnen) denken en aan ieder historisch besef.

De corruptie van de coalities is een machtig vergif binnen de samenleving. Het beschadigt de reputatie van advocatuur, kinderbescherming, rechterlijke macht en politiek. Het lukt mij niet alleen om hier effectief weerwerk tegen te leveren. Om deze praktijken aan te pakken is de hulp nodig van alle partijen in de samenleving. Mijn integriteit is dan ook een eerste vereiste om gegevens te verzamelen en zo goed mogelijk te beheren om over bepaalde zaken op mijn sites te publiceren. Hervormingen zullen dan ook alleen langdurige effecten hebben wanneer deze gepaard gaan met effectieve strategieŽn op basis van een verplichte toepassing. Op mijn site geef ik door het rechtersleger gecensureerd, informatie en nodig ik u uit na te denken over wat er om u heen gebeurt. Wat proberen overheden u te laten geloven?

Het in stand houden en onderhoud van mijn 'onafhankelijke' websites betaal en doe ik zelf. Ik wijs er expliciet op dat deze sites er niet zouden zijn geweest zonder de hulp en steun van lezers die het ook belangrijk vinden om burgers bewust te maken van wat er in Nederland (is) gebeurt. Het wordt dan ook bijzonder op prijs gesteld indien u wilt meehelpen aan de verbetering en ontwikkeling van kwaliteit en inhoud van deze sites door fouten, foutieve en aanvullende informatie snel aan mij kenbaar te maken.

J. Hop, auteur website Censuur in Nederland

Joubertstraat 24, 3851 DM Ermelo, E-mail j.hop3@chello.nl

Het is een grote prestatie van de overheid en o.a. de AIVD om iedereen het zwijgen op te leggen

a.roeke@heerde.nl; a.schuurmans@ermelo.nl; a.steenbergen@ridderkerk.nl; a.van.der.haar@rechtspraak.nl; a.vanrooij1@chello.nl; a.verhoef@ermelo.nl; a.willekes@ermelo.nl; admin@edee.gr ainemarie.vonk@rechtspraak.nl; ajevandenbergen@dbbw.nl; algemeen@eemsmond.nl; algemeen@slochteren.nl; annemarie.vonk@rechtspraak.nl; antwoord@amsterdam.nl; antwoord@haarlem.nl; antwoord@oostzaan.nl; b.boersema@ermelo.nl; b.dijk@ermelo.nl; b.noorloos@ermelo.nl; b.vanderknaap@ermelo.nl; b.vliek@ermelo.nl; beheer@grip.nl; bertfloor@tmop.nl; bestuurssecretariaat@ijsselstein.nl; bruggen9@xs4all.nl; bslash@xs4all.nl; BuitingDDirk@nijmegen.rabobank.nl; bureau@vedivo.nl; c.vanengelen@zederik.nl; c.vanleuven@mannaerts-appels.nl; CDA.Ermelo@planet.nl; cda@hcmolenkamp.demon.nl; cda@regio-putten.nl; centraalbureau@fora.nl; Chantal.van.Zuilen@Aalsmeer.nl; cinermelo@hotmail.com; contact@bvp.org; ContactCentrum@DSB.DENHAAG.nl; cora.heijkoop@sgbo.nl; D.J.Vriesde@heerenveen.rabobank.nl; D.M.Gillhaus@rotterdam.rabobank.nl; david@backslash.xs4all.nl; div@zoetermeer.nl; e.heutink@ermelo.nl;

 E.J.Bernsen@rotterdam.rabobank.nl; E.J.Steenhouwer@rotterdam.rabobank.nl; e.karman@bergambacht.nl; e.m.a.bouwen@energieraad.nl; e.urbach@ermelo.nl; egbring@zonnet.nl; Elize.Janssen@veghel.nl; Ellen.Querido@rabobank.com; email@gemeentehulst.nl; email@texel.nl; epdejong@planet.nl; Eric.van.Dijk@rabobank.com; ermelo@whk.wegener.nl; ermelosweekblad@whk.wegener.nl; ewdevries@heerde.nl; f.huisman@winsum.nl; f.snoek@ermelo.nl; f.w.dehaan@energieraad.nl; floralis@novacap.nl; franken@novacap.nl; Freek.Dessing@ecp.nl; g.berns8@chello.nl; g.roelofsen@ermelo.nl; g.tomassen@ermelo.nl; gadehaas@dehaas80.demon.nl; gem.moerdijk@moerdijk.nl; gem.wieringen@wieringen.nl; gembar@barneveld.nl; gemeente.best@gembest.nl; gemeente.epe@epe.nl; gemeente@aaenhunze.nl; gemeente@aalburg.nl; gemeente@aalten.nl; gemeente@achtkarspelen.nl; Gemeente@almelo.nl; gemeente@alphenaandenrijn.nl; gemeente@ameland.nl; gemeente@amstelveen.nl; gemeente@arnhem.nl; Gemeente@asten.nl; gemeente@baarle-nassau.nl; gemeente@baarn.nl; gemeente@barendrecht.nl; gemeente@bedum.nl; gemeente@beemster.net; gemeente@bellingwedde.nl; gemeente@bergambacht.nl; gemeente@bernheze.org; gemeente@beuningen.nl; gemeente@binnenmaas.nl; gemeente@bloemendaal.nl;

 gemeente@boarnsterhim.nl; gemeente@borger-odoorn.nl; gemeente@boxmeer.nl; gemeente@boxtel.nl; gemeente@breukelen.nl; gemeente@brummen.nl; gemeente@brunssum.nl; gemeente@buren.nl; gemeente@capelleaandenijssel.nl; gemeente@coevorden.nl; gemeente@cuijk.nl; gemeente@dalfsen.nl; gemeente@delfzijl.nl; gemeente@demarne.nl; gemeente@deventer.nl; gemeente@dewolden.nl; gemeente@diemen.nl; gemeente@doetinchem.nl; gemeente@dongeradeel.nl; gemeente@drechterland.nl; gemeente@drimmelen.nl; gemeente@dronten.nl; gemeente@duiven.nl; gemeente@eersel.nl; gemeente@eindhoven.nl; gemeente@elburg.nl; gemeente@emmen.nl; gemeente@ermelo.nl; gemeente@geldrop-mierlo.nl; gemeente@gemert-bakel.nl; gemeente@gennep.nl; gemeente@giessenlanden.nl; gemeente@gorinchem.nl; gemeente@gouda.nl; gemeente@graftderijp.nl; gemeente@groesbeek.nl; gemeente@haaksbergen.nl; gemeente@haaren.nl; gemeente@halderberge.nl; gemeente@hardenberg.nl; gemeente@harderwijk.nl; gemeente@haren.nl;

 gemeente@hattem.nl; gemeente@heemstede.nl; gemeente@heerde.nl; gemeente@heerenveen.nl; gemeente@hellevoetsluis.nl; gemeente@helmond.nl; gemeente@hengelo.nl; gemeente@h-i-ambacht.nl; gemeente@hilvarenbeek.nl; gemeente@hilversum.nl; gemeente@hoogeveen.nl; gemeente@hoogezand-sappemeer.nl; gemeente@hoorn.nl; gemeente@horst.nl; gemeente@huizen.nl; gemeente@kapelle.nl; gemeente@kollumerland.nl; gemeente@korendijk.nl; gemeente@krimpenaandenijssel.nl; gemeente@laarbeek.nl; gemeente@landgraaf.nl; Gemeente@Landsmeer.nl; gemeente@leeuwarden.nl; gemeente@lelystad.nl; gemeente@leusden.nl; gemeente@liesveld.nl; gemeente@lingewaard.nl; gemeente@lisse.nl; gemeente@loenen.nl; gemeente@lopik.nl; gemeente@loppersum.nl; gemeente@losser.nl; gemeente@maassluis.nl; gemeente@margraten.nl; gemeente@marum.nl; gemeente@medemblik.nl; Gemeente@menaldumadeel.nl; gemeente@middendelfland.nl; gemeente@middendrenthe.nl; gemeente@mookenmiddelaar.nl; gemeente@neerijnen.nl; gemeente@niedorp.nl; gemeente@nieuwegein.nl; gemeente@nijmegen.nl; gemeente@noordwijk.nl;

 gemeente@noordwijkerhout.nl; gemeente@nunspeet.nl; gemeente@oisterwijk.nl; gemeente@oldebroek.nl; gemeente@olst-wijhe.nl; gemeente@ommen.nl; gemeente@onderbanken.nl; gemeente@oostgelre.nl; gemeente@ooststellingwerf.nl; Gemeente@opmeer.nl; gemeente@opsterland.nl; Gemeente@oss.nl; gemeente@ouder-amstel.nl; gemeente@reeuwijk.nl; gemeente@reimerswaal.nl; gemeente@reuseldemierden.nl; gemeente@rheden.nl; gemeente@rijnwoude.nl; gemeente@rijssen-holten.nl; gemeente@rozenburg.nl; gemeente@rozendaal.nl; gemeente@rucphen.nl; gemeente@schermer.nl; gemeente@schoonhoven.nl; gemeente@schouwen-duiveland.nl; gemeente@s-hertogenbosch.nl; gemeente@sint-michielsgestel.nl; gemeente@sliedrecht.nl; gemeente@smallingerland.nl; gemeente@someren.nl; gemeente@sonenbreugel.nl; gemeente@Spijkenisse.nl; gemeente@stadskanaal.nl; gemeente@staphorst.nl; gemeente@stedebroec.nl; gemeente@t-diel.nl; gemeente@tenboer.nl; gemeente@terneuzen.nl; gemeente@terschelling.nl;

 gemeente@teylingen.nl; gemeente@tholen.nl; gemeente@tiel.nl; gemeente@tubbergen.nl; gemeente@ubbergen.nl; gemeente@uithoorn.nl; Gemeente@urk.nl; gemeente@valkenswaard.nl; gemeente@veere.nl; gemeente@veldhoven.nl; gemeente@venray.nl; gemeente@vianen.nl; gemeente@vlaardingen.nl; gemeente@vlissingen.nl; gemeente@voorschoten.nl; Gemeente@voorst.nl; gemeente@vught.nl; gemeente@waalre.nl; gemeente@waddinxveen.nl; gemeente@wageningen.nl; gemeente@wassenaar.nl; gemeente@waterland.nl; gemeente@weert.nl; gemeente@westervoort.nl; gemeente@westvoorne.nl; Gemeente@wierden.nl; gemeente@wijchen.nl; Gemeente@winsum.nl; gemeente@woensdrecht.nl; gemeente@woudrichem.nl; gemeente@zeevang.nl; gemeente@zevenaar.nl; gemeente@zoeterwoude.nl; gemeente@zuidhorn.nl; gemeente@zuidplas.nl; gemeente@zundert.nl; gemeente@zwijndrecht.nl; gemeenteapeldoorn@apeldoorn.nl; gemeentebestuur@castricum.nl; gemeentebestuur@harlingen.nl; gemeentebestuur@hellendoorn.nl;

 gemeentebestuur@uitgeest.nl; gemeentebreda@breda.nl; gemeentehuis@goedereede.nl; gemeentehuis@houten.nl; gemeentehuis@kerkrade.nl; gemeentehuis@nuenen.nl; gic@heerlen.nl; graafmodderman@hetnet.nl; griffie@moordrecht.nl; griffie@prv.gelderland.nl; griffie@schoonhoven.nl; griffier@hellendoorn.nl; griffier@nunspeet.nl; griffier@putten.nl; groephop@groephop.nl; groephoprheden@gmail.com; groephopzoetermeer@gmail.com; h.g.bolhuis@bolhuis.nl; h.huisintveld@veluwebouwopleiding.nl; H.J.Janssen@nijmegen.rabobank.nl; H.J.M.Sluijters@eindhoven.rabobank.nl; h.kersten@piekschool.nl; h.ligtermoet@ermelo.nl; H.Mark@amsterdam.rabobank.nl; h.vanandel@ermelo.nl; h.vanisselmuden@ermelo.nl; H.W.Numan@groningen.rabobank.nl; h.zuidema@ermelo.nl; help@vox.xs4all.nl; helpdesk@xs4all.nl; henk.kregting@12move.nl; henk.vandiggelen@hetnet.nl; herindeling@alkemade-jacobswoude.nl; heumen@heumen.nl; hzijlstra2@hotmail.com; I.Lautenbach@gem-vlist.nl; info@aalsmeer.nl; info@abcoude.nl; Info@actal.nl; info@alblasserdam.nl; info@albrandswaard.nl; info@almere.nl;

info@alphen-chaam.nl; info@amsterdam.nl; info@andijk.nl; info@annapaulowna.nl; info@appingedam.nl; info@asai.ie info@assen.nl; info@beesel.nl; info@bergeijk.nl; info@bergen.nl; info@bergen-nh.nl; info@beverwijk.nl; info@bladel.nl; info@bmj.nl; info@bodegraven.nl; info@boekel.nl; info@bolsward.nl; info@borne.nl; info@borsele.nl; Info@boskoop.nl; info@brielle.nl; info@bronckhorst.nl; info@bunnik.nl; info@bussum.nl; info@cranendonck.nl; info@cromstrijen.nl; info@culemborg.nl; info@debilt.nl; info@delft.nl; info@denhelder.nl; info@derondevenen.nl; info@deurne.nl; info@dinkelland.nl; info@dirksland.nl; info@doesburg.nl; info@dongen.nl; Info@dordrecht.nl; info@druten.nl; info@echt-susteren.nl; info@ecp.nl; info@edam-volendam.nl; info@ede.nl; info@eemnes.nl; info@eijsden.nl; info@energieraad.nl; info@esrb.org; info@etten-leur.nl; info@ferwerderadiel.nl; info@franekeradeel.nl; info@gaasterlan-sleat.nl; info@geertruidenberg.nl; info@geldermalsen.nl; info@gemeentebeek.nl;

 info@gemeenteberkelland.nl; info@gemeentebernisse.nl; info@gemeentelangedijk.nl; info@gemeentemaasgouw.nl; info@gemeente-mill.nl; info@gemeente-oldambt.nl; info@gemeentesluis.nl; info@gemeente-steenbergen.nl; info@gemeentestein.nl; info@gemeentewesterveld.nl; info@gemeentewestland.nl; info@gem-vlist.nl; info@gerechtshof-amsterdam.nl; info@ggze.nl; info@gilzerijen.nl; info@goirle.nl; info@gr.nl; info@graafstroom.nl; info@grave.nl; info@groephop.nl; info@groningen.nl; info@grootegast.nl; info@gulpen-wittem.nl; info@haarlem.nl; info@haarlemmermeer.nl; info@heiloo.nl; info@hetbildt.nl; info@heusden.nl; info@heuvelrug.nl; info@hillegom.nl; info@hofvantwente.nl; info@ijsselstein.nl; info@jepbelgium.be info@jeugdformaat.nl; info@kaagenbraassem.nl; info@kampen.nl; info@katwijk.nl; info@koggenland.nl; info@landerd.nl; info@lansingerland.nl; info@leek.nl; info@leerdam.nl; info@leeuwarderadeel.nl; info@leiderdorp.nl; info@leidschendam-voorburg.nl; info@lemsterland.nl; info@leudal.nl; info@lingewaal.nl; info@lith.nl; info@littenseradiel.nl; info@lochem.nl; info@loonopzand.nl; info@maarssen.nl; info@maasdriel.nl; info@meerssen.nl;

 Info@menterwolde.nl; info@meppel.nl; info@middelburg.nl; info@middelharnis.nl; info@millingenaanderijn.nl; info@montfoort.nl; info@muiden.nl; info@naarden.nl; info@nederbetuwe.nl; info@nederlek.nl; info@nederweert.nl; info@nieuwkoop.nl; info@nieuw-lekkerland.nl; info@nijefurd.nl; info@noord-beveland.nl; info@noordoostpolder.nl; info@nuth.nl; info@oegstgeest.nl; info@oirschot.nl; info@oldenzaal.nl; info@oostflakkee.nl; info@oud-beijerland.nl; info@oude-ijsselstreek.nl; info@ouderkerk.nl; info@oudewater.nl; info@overbetuwe.nl; info@papendrecht.nl; info@peelenmaas.nl; info@pekela.nl; info@pijnacker-nootdorp.nl; info@psynip.nl; info@purmerend.nl; Info@putten.nl; info@raalte.nl; info@renkum.nl; info@renswoude.nl; info@rhenen.nl; info@ridderkerk.nl; info@roerdalen.nl; info@roestkantoor.nl; info@roosendaal.nl; info@scherpenzeel.nl; info@schiedam.nl; info@schijndel.nl;

 info@schinnen.nl; info@simpelveld.nl; info@sint-oedenrode.nl; info@sittard-geleen.nl; info@skarsterlan.nl; info@sneek.nl; info@steenwijkerland.nl; info@stein.nl; info@strijen.nl; info@twenterand.nl; info@tynaarlo.nl; info@vaals.nl; info@valkenburg.nl; Info@veendam.nl; info@veenendaal.nl; info@veghel.nl; info@velsen.nl; info@venlo.nl; info@vlagtwedde.nl; info@vlieland.nl; info@voerendaal.nl; info@waalwijk.nl; info@weesp.nl; info@werkendam.nl; info@wervershoof.nl; info@westmaasenwaal.nl; info@weststellingwerf.nl; info@wieringermeer.nl; info@wijkbijduurstede.nl; info@winterswijk.nl; info@wunseradiel.nl; info@wymbrits.nl; info@zaltbommel.nl; info@zandvoort.nl; info@zeewolde.nl; info@zutphen.nl; info@zwartewaterland.nl; info_gemeente@amersfoort.nl; informatiecentrum@vng.nl; infoservice@cbs.nl; j.dehaan@ermelo.nl; J.Dijkstra@whk.wegener.nl; J.Ellemers-deBruin@heerenveen.rabobank.nl; J.F.M.van.Stratum@eindhoven.rabobank.nl; j.geraets@chello.nl; J.Harst@nieuwegein.rabobank.nl;

 j.hop3@chello.nl; J.Horde@amsterdam.rabobank.nl; j.overbeek@ermelo.nl; J.P.M.Smeets@maastricht.rabobank.nl; j.reiziger@triplaw.nl; j.roseboom@navobi.nl; j.urbach@ermelo.nl; j.van.den.hoorn@nunspeet.nl; j.van.weerdhuizen-loman@rechtspraak.nl; j.vaneijsden@ermelo.nl; J.W.F.Foget@nijmegen.rabobank.nl; Jan.Scholtens@12move.nl; Jan.vander.Schoot@rabobank.com; jannievandegronden@hotmail.nl; janssenjgl@hetnet.nl; jep@optinet.be; jerry.hoff@loyensloeff.com; jerry.hoff@spigthoff.com; Jose.van.Dijk@rabobank.co; joyce@antenna.nl; j-schouten@wanadoo.nl; jutleen@gmail.com; k.bakker@ermelo.nl; K.G.Tan@rotterdam.rabobank.nl; K.Mulder@nieuwerkerk-ijssel.nl; karin.jonker@sgbo.nl; kavb@kavb.nl; kspann@millingenaanderijn.nl; l.klappe@ermelo.nl; l.liefers@heerde.nl; l.vandervelden@ermelo.nl; l.verdoorn@hetkontakt-veluwe.nl; linda.nagel@adstandards.com; logte19@hetnet.nl; loket@heerenveen.nl; lpm.hanssen@hetnet.nl; m.becker@ermelo.nl; m.blokker@apanto.net; M.de.Schouwer.@rechtspraak.nl;

 m.de.schouwer@rechtspraak.nl; M.Hoofden@breda.rabobank.nl; m.hoogland@heerhugowaard.nl; M.J.A.Verharen@breda.rabobank.nl; m.loosschilder@chello.nl; m.vandenbroek@ermelo.nl; mail@blaricum.nl; mail@roermond.nl; mail@rvz.net; mail@wettbewerbszentrale.de; mailtoH.J.janssen@nijmegen.rabobank.nl; Marco.van.Rossum@rabobank.com; marijnissenja@zonnet.nl; Mark.Flikweert@rabobank.com; meaculpaunited@gmail.com; meijbaumjeroen@hotmail.com; Merijn.Bruinse@rabobank.com; misbruikcanisiuscollege@gmail.com; misbruikeikenburg@gmail.com; mmetz@ouderkerk.nl; nemarie.vonk@rechtspraak.nl; nipburo@wxs.nl; nm@transact.nl; nvvr@bart.nl; o.schuwer@heerde.nl; o.schuwer@orange.nl; P.H.M.Westenberg@maastricht.rabobank.nl; p.heijnen@millingenaanderijn.nl; p.j.aubert@energieraad.nl; P.J.H.Smit@groningen.rabobank.nl; P.Knopper@Hellendoorn.nl; p.o.sollicitatie@bjzgelderland.nl; Peerpvbb@gmail.com; peter.wassink@xs4all.nl; pleegzorg@jeugdformaat.nl; post@alkmaar.nl; post@bsd.rotterdam.nl; post@dantumadeel.nl; post@Haarlemmerliede.nl; post@heemskerk.nl; post@heerhugowaard.nl; post@maastricht.nl; post@openbaarministerie.nl;

 postbus.dwanqsom@minbzk.nl; postbus@bunschoten.nl; postbus@gemeentenoordenveld.nl; postbus@gemwoudenberg.nl; postbus@harenkarspel.nl; postbus@heeze-leende.nl; postbus@laren.nl; postbus@sintanthonis.nl; postbus@wijdemeren.nl; Postbus@wormerland.nl; postbus@zaanstad.nl; postbus@zwolle.nl; postbus1@zederik.nl; Postbus16200@utrecht.nl; postbus175@gemhg.nl; postbus20@enschede.nl; postbus20@schiermonnikoog.nl; Postbus2000@soest.nl; postbus5@maasdonk.nl; postbus5@zijpe.nl; postbus8@schagen.nl; postbus83@uden.nl; prisca.ancion@reclamecode.nl; puinfo@tilburg.nl; r.arts@ermelo.nl; R.G.M.Raymakers@eindhoven.rabobank.nl; r.meijer@csc.uu.nl; raad@rvdj.nl; raadsgriffie@alkmaar.nl; raadsgriffie@ermelo.nl; reactie@onderzoekrk.nl; reactiesite@hotmail.com; rechtbankarnhem@rechtspraak.nl; rechtbankmaastricht@rechtspraak.nl; remailer-list@andrew.cmu.edu; rijnwaarden@rijnwaarden.nl; rocketron@chello.nl; Ron.Bartels@rabobank.com; ron.piep@hotmail.com; rtgzwolle@minvws.nl; rtip@omroepgelderland.nl; Ruud.Wille@arnhem.nl; rvb@rvbh.nl; s.gangarampanday@minaz.nl; sales@rijksmuseum.nl;

 sanne.lint@minbzk.nl; saskia.pvda@gmail.com secretariaat@awt.nl; sleutel@leiden.nl; srcode@xs4all.nl; stadhuis@enkhuizen.nl; stadhuis@oosterhout.nl; stadhuis@rijswijk.nl; stadhuis@woerden.nl; stadskantoor@bergenopzoom.nl; stadskantoor@goes.nl; support@antenna.nl; support@sidn.nl; t.kersten@rvdr.drp.minjus.nl; t.vd.torre@nederlek.nl; tifa.werkhoven@planet.nl; trtcfriesland@ggzfriesland.nl; vanalten@bodegraven.nl; vanderdussen@waddinxveen.nl; vandestreek@zonnet.nl; verkiezingen@Veluwe.nl; voorlichting@minjus.nl; voorlichting@rvdr.drp.minjus.nl; vrijburg@novacap.nl; w.borst@ermelo.nl; w.lourens@ermelo.nl; w.vogelsang@ermelo.nl; wijbebekkema@hotmail.com wildeman@delokalerekenkamer.nl; zeist@zeist.nl;

Macht is recht, een samenvatting van het Zwartboek kinderbescherming op internet:

Kinderdieven Wetteloze praktijken
Andere tijden Hoe wordt het raadsrapport geschreven?
De zaak Admiraal/Vermaas De zaak J. Zander
De zaak Jansen/Vermeulen De zaak J. Hop
Problemen met de Raad voor de Kinderbescherming, (gezins)voogdij-instelling of Bureau Jeugdzorg?
Bel 0341-558356 of E-mail: j.hop3@chello.nl


In samenwerking met: St. Sociale Databank Nederland
Internet site: http://www.burojeugdzorg.nl
Disclaimer