Partijdigheid, vooringenomenheid, belangenverstrengeling en corruptie verzieken ons rechtssysteem tot aan de Hoge Raad!

Integriteit van de rechtspraak in Nederland staat ter discussie

Hoe krijgt de overheid ook via de AIVD het voor elkaar om iedereen het zwijgen op te leggen?


IRM . . Antecedenten Juristen . . EU Grondwet: == SDN . . Klokkenluider . . N.C. Burhoven

Adressenlijsten van advocaten, rechters, rechterlijke instellingen en politiek betrokkenen

Ministerie van Buitenlandse Zaken: m@minbuza.nl;  Rooij A.M.L. van: ekc.avanrooij@gmail.com; Meer Jan van der: j.van.der.meer@nijmegen.nl; Raad van State Voorlichting <voorlichting@raadvanstate.nl; Wiggers R.: r.wiggers@minvenj.nl; Opstelten I. <I.opstelten@minvenj.nl; Justitie Belgie Info: info@just.fgov.be; Parket Federaal: federaal.parket@just.fgov.be; Vlaanderen Kabinet Schauvliege: kabinet.schauvliege@vlaanderen.be; Bourgeois Kabinet: kabinet.bourgeois@vlaanderen.be; Muyters Kabinet: kabinet.muyters@vlaanderen.be; Lieten van Vlaanderen Kabinet: kabinet.lieten@vlaanderen.be; Crevits Kabinet: kabinet.crevits@vlaanderen.be; Peeters Kabinet: kabinet.peeters@vlaanderen.be; Smet Kabinet: kabinet.smet@vlaanderen.be; Frieda Brepoels: frieda.brepoels@europarl.europa.eu; Eduard Breuer: Eduard.Breuer@t-online.de; Brinkman H.: h.brinkman@tweedekamer.nl; CDA-bolwerk Info: elbaidun@cdabolwerk.nl; Boomen Frans van den: fransvandenboomen@bvtrooi.nl; Glorius Freek: Freek@freekglorius.nl; Heisterkamp J.: jheisterkamp@hartvoorrooipvda.nl; Heuvel J. van den: jvdheuvel@hartvoorrooipvda.nl; Hulsen Hans: hanshulsen@hotmail.com; Maas W.: w.maas19.1@kpnmail.nl; Seventer M. van: m.vanseventer@chello.nl; Sporken W.: w.sporken@chello.nl; Tillaar Tilly van den: tillyvandentillaar@bvtrooi.nl;

Jan Verhagen <j.verhagen26@chello.nl; Booh Info: booh@xs4all.nl; PvdA Hart voor Rooij: tvwanrooij@hartvoorrooipvda.nl; Wijn J.F.M.: j.f.m.wijn@kpnmail.nl; Kat Micha: drsmkat@yahoo.com; Gerard Beukeveld: gjj.beukeveld@ziggo.nl; Mia van Boxtel: mvboxtel@sp.nl; Joyce Bovenhuis: joyce.boverhuis@eenvandaag.nl; Fleur Agema: m.agema@tweedekamer.nl; Het Echte Nieuws Henk: henk@hetechtenieuws.org; Fam van Rooij <a.vanrooij1@chello.nl; Niburu Redactie: redactie@niburu.nl; Niburu Robin: robin@niburu.nl; 2e Kamerfractie VVD: m.rutte@tweedekamer.nl; Roemer E.G.M.: e.roemer@tweedekamer.nl; Info: info@mooirooi.nl; Midden Brabant Info: info@middenbrabant.nl; Lezersredactie: lezersredactie@eindhovensdagblad.nl; Omroep Brabant Info: info@omroepbrabant.nl; Info: info@tvmeierij.nl; TV-Meierij: bestuur@tvmeierij.nl; GertJan Hartlief: gertjan.hartlief@vara.nl; Claudia Siebe: claudia.siebe@vara.nl; Maud Burgers: maud.burgers@vara.nl; Nova TV Nova: nova@novatv.nl; GPD: redactie@gpd.nl; Economie ANP Redactie <economie@anp.nl; ANP Parlementair: parlement@anp.nl; ANP redactie EU: eu@anp.nl; ANP Redactie Zuid: redactiezuid@anp.nl; De Groenen Groenen: info@degroenen.nl; Een Vandaag Redactie: redactie@eenvandaag.nl; Rijkers Henk: henk@katholieknieuwsblad.nl; Redactie NOS: redactie@nos.nl;

2e Kamerfractie PvdD: m.thieme@tweedekamer.nl; Belfort Peter: peter@belfort-group.eu; Universal Federation Ambassy: embassyofuniversalfederation@gmail.com; Zoete Cathelijne: czoete@home.nl; Wolbrink Jr. Wim: whwolbrinksr.1@kpnmail.nl; Muller Gretha: mullers@hotelzurems.de; Gifgrond op Urk Info: info@gifgrondopurk.nl; Dort Wieteke van: wieteke@wietekevandort.nl; Jager Jikke: info@jikkejager.nl; Haar Otto Ter: degroenen@ottoterhaar.nl; van Uden Ronald: ronald.van.uden@gmail.com; Heijmen Bas: bas.heijmen@groepzuid.nl; Knack Info: knack@knack.be; Broeck Karl van den: karl.van.den.broeck@knack.be; Dijk Bianca van: bianca.van.dijk.fitters@gmail.com; Ministerie Binnenlandse Zaken Dwangsom: postbus.dwangsom@minbzk.nl; Ministwerie Binnenlandse Zaken EU-tender: EU-tender@bprbzk.nl; Ministerie Binnenlandse Zaken Mathilde Reitsma: mathilde.reitsma@minbzk.nl; Ministerie Binnenlandse Zaken Info: info@minbzk.nl; Ministerie Binnenlandse Zaken Peter Plooij: peter.plooij@minbzk.nl; Ministerie Binnenlandse Zaken Postbus Integriteit: PostbusIntegriteit@minbzk.nl; TROS Persredactie: pers@tros.nl; Opgelicht TROS: opgelicht@tros.nl;

Niggebrugge Henk: henkn@hetechtenieuws.org; Krol Henk: h.krol@gk.nl; Zeevat (Argusoog) Arend: arend@argusoog.org; Donk Eric: ericdonk@hotmail.com; peter verkuijlen: peterverkuijlen@hetnet.nl; Vischjager Julius: julius601@hotmail.com; Erik Verbeek: nocancerfoundation@gmail.com; Vereecke Peter: peter_vereecke@hotmail.com; Albayrak N.: n.albayrak@tweedekamer.nl; Aptroot C.: c.aptroot@tweedekamer.nl; Arib K.: k.arib@tweedekamer.nl; Azmani M.: m.azmani@tweedekamer.nl; Bashir F. <f.bashir@tweedekamer.nl; Beek W.I.I. van: w.vanbeek@tweedekamer.nl; Beertema H.J.: h.beertema@tweedekamer.nl; J. van Bemmel: j.vbemmel@tweedekamer.nl; M. Berndsen: m.berndsen@tweedekamer.nl; I.besselaar: i.besselaar@tweedekamer.nl; Biskop J.: j.biskop@tweedekamer.nl; Blanksma-van den Heuvel P.J.M.G.: e.blanksma@tweedekamer.nl; Blok S.A.: s.blok@tweedekamer.nl; Bochove B. van: b.vbochove@tweedekamer.nl; B.d Boer: b.dboer@tweedekamer.nl; H. van Bommel: hvbommel@sp.nl; Bommel H. van <h.vbommel@tweedekamer.nl; Bontes L.: l.bontes@tweedekamer.nl; Bosma M.: m.bosma@tweedekamer.nl; Bosma Martin: a.bosman@tweedekamer.nl; Bouwmeester L.T.: l.bouwmeester@tweedekamer.nl; Tweede Kamer B. Braakhuis: b.braakhuis@tweedekamer.nl; Broeke J.H. ten: hantenbroeke@tweedekamer.nl; Bruins-Slot H.G.J.; h.bruins-slot@tweedekamer.nl; Burg B.I. van der: brigitte.vdburg@tweedekamer.nl; Caluwe I.de: i.dcaluwe@tweedekamer.nl;

 Çelik M.: m.celik@tweedekamer.nl; Cohen J.M.: j.cohen@tweedekamer.nl; Coruz C.: C.Coruz@tweedekamer.nl; Dam M.H.P. van <m.vdam@tweedekamer.nl; Dekken T.R. van: t.vdekken@tweedekamer.nl; Dezentjehamming I.: i.dezentjehamming@tweedekamer.nl; Dibi T.: t.dibi@tweedekamer.nl; Dijck T. van: t.vdijck@tweedekamer.nl; Dijk J.J. van: jasper.vdijk@tweedekamer.nl; Dijk J. van: jvdijk@sp.nl; Dijkgraaf E.: e.dijkgraaf@tweedekamer.nl; Dijkhoff K.H.D.M.: k.dijkhoff@tweedekamer.nl; Dijksma S.A.M.: s.dijksma@tweedekamer.nl; Dijkstra P.A.: p.dijkstra@tweedekamer.nl; PvdA-fractie: j.dijsselbloem@tweedekamer.nl; Dikkers S.W.: s.dikkers@tweedekamer.nl; Dille W.R.: w.dille@tweedekamer.nl; Driessen J.H.A.: j.driessen@tweedekamer.nl; Eijsink A.M.C.: a.eijsink@tweedekamer.nl; El Fassed A.: a.elfassed@tweedekamer.nl; Elias T.M.Ch.: t.elias@tweedekamer.nl; M. van Hasselt: m.vhasselt@tweedekamer.nl; Elissen A.: a.elissen@tweedekamer.nl; Ferrier K.: k.ferrier@tweedekamer.nl; Fritsma S.R.: s.fritsma@tweedekamer.nl; Gent W. van: w.vgent@tweedekamer.nl; Gerbrands K.: k.gerbrands@tweedekamer.nl; Gerven Henk van: h.vgerven@tweedekamer.nl; Gesthuizen S.M.J.G.: s.gesthuizen@tweedekamer.nl; R. Grashoff: r.grashoff@tweedekamer.nl; Graus D.J.G.: d.graus@tweedekamer.nl; Groot E.: e.groot@tweedekamer.nl; Hachchi W.: w.hachchi@tweedekamer.nl; Haersma Buma S. van: s.buma@tweedekamer.nl; Ham Boris van der: b.vham@tweedekamer.nl; Hamer M.I.: m.hamer@tweedekamer.nl; Harbers M.G.J.: m.harbers@tweedekamer.nl;

 Haverkamp M.: m.haverkamp@tweedekamer.nl; Heijnen P.M.M.: p.heijnen@tweedekamer.nl; Helder L.M.J.S.: l.helder@tweedekamer.nl; J. Hennis-Plasschaert: j.hennis-plasschaert@tweedekamer.nl; Hernandez M.M.: m.hernandez@tweedekamer.nl; Hijum Y.J.: e.vhijum@tweedekamer.nl; Hilkens M.: m.hilkens@tweedekamer.nl; Houwers J.: j.houwers@tweedekamer.nl; Huizing M.E.: m.huizing@tweedekamer.nl; Irrgang E.: e.irrgang@tweedekamer.nl; Jacobi L.: l.jacobi@tweedekamer.nl; Jadnanansing T.M.: t.jadnanansing@tweedekamer.nl; Jansen P.F.C.: p.jansen@tweedekamer.nl; Jong L.W.E. de: leon.djong@tweedekamer.nl; Karabulut S.: S.karabulut@tweedekamer.nl; Karabulut Sadet: skarabulut@sp.nl; Klaver J.F.: j.klaver@tweedekamer.nl; Klaveren J.J. van: j.vklaveren@tweedekamer.nl; Klijnsma J.: j.klijnsma@tweedekamer.nl; Knops R.: r.knops@tweedekamer.nl; kooiman C.J.E.: n.kooiman@tweedekamer.nl; Koolmees W.: w.koolmees@tweedekamer.nl; Koopmans G.P.J.: g.Koopmans@tweedekamer.nl; Koppejan A.J.: a.koppejan@tweedekamer.nl; Kortenoeven W.R.F.: w.kortenoeven@tweedekamer.nl; Koserkaya F.: f.koserkaya@tweedekamer.nl; Kuiken A.H.: a.kuiken@tweedekamer.nl; Leegte R.: r.leegte@tweedekamer.nl; Leijten Renske: r.leijten@tweedekamer.nl; Liefde B. de: b.dliefde@tweedekamer.nl; Lodders W.J.H.: h.lodders@tweedekamer.nl; Lucassen E.: e.lucassen@tweedekamer.nl; Lucas-Smeerdijk A.W.: a.lucas-smeerdijk@tweedekamer.nl; Marcouch A.: a.marcouch@tweedekamer.nl; Miltenburg A. van: a.vmiltenburg@tweedekamer.nl;

Monasch J.S.: j.monasch@tweedekamer.nl; Mos R. de: r.dmos@tweedekamer.nl; Mulder A.: a.mulder@tweedekamer.nl; Neppérus H.: h.nepperus@tweedekamer.nl; Nieuwenhuizen C. van: c.vnieuwenhuizen@tweedekamer.nl; Omtzigt P.: pieter.omtzigt@tweedekamer.nl; Ormel H.: h.ormel@tweedekamer.nl; Ortega C.: c.ortega@tweedekamer.nl; Ouwehand E.: e.ouwehand@tweedekamer.nl; Pechtold A.: a.pechtold@tweedekamer.nl; Peters M.: m.peters@tweedekamer.nl; Plasterk R.H.A.: r.plasterk@tweedekamer.nl; Raak A.A.G.M. van: r.vraak@tweedekamer.nl; Recourt Jeroen: j.recourt@tweedekamer.nl; Roon R. de: r.deroon@tweedekamer.nl; Rouwe S. de: s.derouwe@tweedekamer.nl; Samsom D.M.: d.samsom@tweedekamer.nl; GroenLinks Partijbureau: j.sap@tweedekamer.nl; Schaart Afke: afke.schaart@tweedekamer.nl; Schouten C.: c.schouten@tweedekamer.nl; Schouw A.G.: g.schouw@tweedekamer.nl; Slob A.: a.slob@tweedekamer.nl; Smeets P.E.: p.smeets@tweedekamer.nl; Smilde M.C.A.: m.Smilde@tweedekamer.nl;

Smits M.: m.smits@tweedekamer.nl; Snijders J. <j.snijder@tweedekamer.nl; Spekman J.L.: h.spekman@tweedekamer.nl; Staaij C.G. van der: c.vdstaaij@tweedekamer.nl; Sterk M.: m.sterk@tweedekamer.nl; Steur A. v.d.: a.vdsteur@tweedekamer.nl; Steur A. van der: secretariaat.vdsteur@tweedekamer.nl; Straus K.: k.straus@tweedekamer.nl; Taverne J.: j.taverne@tweedekamer.nl; Timmermans F.C.G.M.: f.timmermans@tweedekamer.nl; Tongeren Liesbeth van: l.vtongeren@tweedekamer.nl; Uitslag Sabine: sabine.uitslag@tweedekamer.nl; Paul Ulenbelt: p.ulenbelt@tweedekamer.nl; Veen E. van der: e.vdveen@tweedekamer.nl; Veldhoven S.van: s.vveldhoven@tweedekamer.nl; Venrooy-van Ark T.: t.venrooy-vanark@tweedekamer.nl; Verburg Gerda: g.verburg@tweedekamer.nl; Verhoeven K.: k.verhoeven@tweedekamer.nl; Vermeij R.A.: r.vermeij@tweedekamer.nl; Vliet R.A. van: r.vvliet@tweedekamer.nl; Voordewind J.S.: j.voordewind@tweedekamer.nl; Voortman L.G.J.: l.voortman@tweedekamer.nl; Werf M.C.I. van der: m.vdwerf@tweedekamer.nl;

Wiegman-van Meppelen Scheppink E.E.: e.wiegman@tweedekamer.nl; Wilders G.: g.wilders@tweedekamer.nl; Wit J.M.A.M. de: j.dewit@tweedekamer.nl; Wit Jan de: jdewit@sp.nl; Wolbert A.G. <a.wolbert@tweedekamer.nl; Ziengs E.: e.ziengs@tweedekamer.nl; voorzitter TweedeKamer der Staten Generaal: voorzitter@tweedekamer.nl; D66 Secretariaat <secretariaat@d66.nl; 2e Kamerfractie VVD: vvdvoorlichting@tweedekamer.nl; VVD Secretariaat: info@vvd.nl; PvdA Voorlichting: pvda_voorlichting@tweedekamer.nl; PvdA Info: info@pvda.nl; Fractie PVV: pvv@tweedekamer.nl; PVV Webmaster <webmaster@pvv.nl; PVV Info: info@pvv.nl; Publieksvoorlichting CDA: cda.publieksvoorlichting@tweedekamer.nl; 2e Kamerfractie SP: kamer@sp.nl; SP Info: info@sp.nl; Partij Socialistische: sp@sp.nl; Info Groen: GroenLinks@tweedekamer.nl; 2e Kamerfractie D66 <D66@tweedekamer.nl; D66 D66: info@d66.nl; Unie Christen: christenunie@tweedekamer.nl; 2e Kamerfractie SGP: sgp@tweedekamer.nl; Dieren Partij voor de: fractie@partijvoordedieren.nl; Partij voor de Dieren info: info@partijvoordedieren.nl; Tweede Kamer Info <info@tweedekamer.nl; Tweede Kamer Contact: contact@tweedekamer.nl

Brief aan premier Rutte en Dhr. S.A.E. Schrover, directeur Rijksvoorlichtingsdienst
De Omerta van de Raad van (Non-) Discipline blijkt weinig minder dan een doofpot
Brandbrief aan de presidenten van rechtbanken over de benoeming van hun rechters
Rechters aanvaarden gedragscode om onpartijdigheid van magistraten te waarborgen
Gebrek aan onpartijdigheid kan het vertrouwen in de rechtspraak zelfs ondermijnen
Rechter in Nederland heeft vaak te veel petten op en lijkt daarom niet onafhankelijk
Rechters moeten ook aansprakelijk worden om schade te kunnen verhalen op rechters
Kwaliteit van de rechtspraak lijdt onder de werkdruk en het zeer grote aantal zaken
Antecedentenregisters van juristen om mogelijke belangenverstrengeling te ontwaren
Integriteit van de advocatuur staat ter discussie zegt advocaat mr. Mic van Bremen
Terug naar het begin

steun SDN op bankgiro NL57 INGB 0000 7084 52 Stichting Sociale Databank Nederland
E-mail:
sdn@planet.nl
Internet site: http://www.sdnl.nl/mailing-politiek.htm
Westkade 227, 1273 RJ Huizen (NH)
Tel.: (31)-35-5244141
Disclaimer