De Kredietcrisis was in 1996 al in de maak, waarschuwingen ten spijt! Rente betalen over bijgedrukt geld van DNB?

Integriteit van de rechtspraak in Nederland staat ter discussie

Hoe krijgt de overheid ook via de AIVD het voor elkaar om iedereen het zwijgen op te leggen?


VVD-belofte . . . EuroStaete . . . Euroblunder . . . Klokkenluiders . . . SDN . . . Schandpaal

Mailadressen van alle Tweede Kamerleden in 2017

De dag van de Persvrijheid kenmerkt zich ook door zelfcensuur

Fractie DENK
T.kuzu@tweedekamer.nl;
F.Azarkan@tweedekamer.nl;
S.ozturk@tweedekamer.nl;

Forum voor Democratie
T.baudet@tweedekamer.nl;
T.Hiddema@tweedekamer.nl;

50-PLUS
C.vbrenk@tweedekamer.nl;
H.krol@tweedekamer.nl;
M.vRooijen@tweedekamer.nl;
L.Sazias@tweedekamer.nl;

Staatkundig Gereformeerde Partij
R.bisschop@tweedekamer.nl;
E.dijkgraaf@tweedekamer.nl;
C.vdStaaij@tweedekamer.nl;

Partij voor de Dieren
F.arissen@tweedekamer.nl;
Esther.ouwehand@tweedekamer.nl;
L.vRaan@tweedekamer.nl;
Marianne.thieme@tweedekamer.nl;
F.Wassenberg@tweedekamer.nl;

Christen Unie
E.bruins@tweedekamer.nl;
C.dik@tweedekamer.nl;
C.schouten@tweedekamer.nl;
G.segers@tweedekamer.nl;
J.voordewind@tweedekamer.nl;

Socialistische Partij
Jasper.vdijk@tweedekamer.nl;
F.Futselaar@tweedekamer.nl;
M.hijink@tweedekamer.nl;
M.hijink@tweedekamer.nl;
Skarabulut@sp.nl;
B.vKent@tweedekamer.nl;
N.kooiman@tweedekamer.nl;
P.Kwint@tweedekamer.nl;
C.Lacin@tweedekamer.nl;
R.leijten@tweedekamer.nl
L.Marijnissen@tweedekamer.nl;
M.vnispen@tweedekamer.nl;
Rvraak@sp.nl;
Emileroemer@sp.nl;

GroenLinks
K.buitenweg@tweedekamer.nl;
I.Diks@tweedekamer.nl;
C.ellemeet@tweedekamer.nl;
R.grashoff@tweedekamer.nl;
J.klaver@tweedekamer.nl;
S.Kroger@tweedekamer.nl;
T.vdlee@tweedekamer.nl;
B.vOjik@tweedekamer.nl;
Z.Ozdil@tweedekamer.nl;
N.Ozutok@tweedekamer.nl;
B.snels@tweedekamer.nl;
L.vtongeren@tweedekamer.nl;
L.voortman@tweedekamer.nl;
L.Westerveld@tweedekamer.nl;

Democraten 66
S.belhaj@tweedekamer.nl;
V.bergkamp@tweedekamer.nl;
A.bouali@tweedekamer.nl;
A.Diertens@tweedekamer.nl;
P.dijkstra@tweedekamer.nl;
J.veijs@tweedekamer.nl;
I.vEngelshoven@tweedekamer.nl;
T.dGroot@tweedekamer.nl;
M.Groothuizen@tweedekamer.nl;
R.Jetten@tweedekamer.nl;
W.koolmees@tweedekamer.nl;
P.vmeenen@tweedekamer.nl;
J.Paternotte@tweedekamer.nl;
A.pechtold@tweedekamer.nl;
R.Raemakers@tweedekamer.nl;
S.sjoerdsma@tweedekamer.nl;
S.vveldhoven@tweedekamer.nl;
K.verhoeven@tweedekamer.nl;
S.vweyenberg@tweedekamer.nl;
M.amhaouch@tweedekamer.nl;
J.vdberg@tweedekamer.nl;

Partij van de Arbeid
K.arib@tweedekamer.nl;
L.ploumen@tweedekamer.nl;
L.Asscher@tweedekamer.nl;
S.Dijksma@tweedekamer.nl;
J.Dijsselbloem@tweedekamer.nl;
K.vdHul@tweedekamer.nl;
A.kuiken@tweedekamer.nl;
H.nijboer@tweedekamer.nl;
S.beckerman@tweedekamer.nl;

Christen Democratisch Appel
H.bruinsslot@tweedekamer.nl;
C.vandam@tweedekamer.nl;
J.geurts@tweedekamer.nl;
S.Buma@tweedekamer.nl;
P.Heerma@tweedekamer.nl;
M.vhelvert@tweedekamer.nl;
M.keijzer@tweedekamer.nl;
R.knops@tweedekamer.nl;
A.kuik@tweedekamer.nl;
M.vMartels@tweedekamer.nl;
H.vdmolen@tweedekamer.nl;
Agnes.mulder@tweedekamer.nl;
Pieter.omtzigt@tweedekamer.nl;
W.p.h.peters@tweedekamer.nl;
M.rog@tweedekamer.nl;
E.Ronnes@Tweedekamer.nl;
M.vtoorenburg@tweedekamer.nl;
R.vaalst@tweedekamer.nl;

Partij voor de Vrijheid
M.agema@tweedekamer.nl;
H.beertema@tweedekamer.nl;
M.Bosma@tweedekamer.nl;
T.vdijck@tweedekamer.nl;
S.fritsma@tweedekamer.nl;
K.gerbrands@tweedekamer.nl;
M.dgraaf@tweedekamer.nl;
D.graus@tweedekamer.nl;
L.helder@tweedekamer.nl;
L.dJong@tweedekamer.nl;
A.Kops@tweedekamer.nl;
B.madlener@tweedekamer.nl;
V.Maeijer@tweedekamer.nl;
G.Markuszower@tweedekamer.nl;
E.Mulder@tweedekamer.nl;
G.Popken@tweedekamer.nl;
R.deroon@tweedekamer.nl;
D.vWeerdenburg@tweedekamer.nl;
G.wilders@tweedekamer.nl;
T.venrooy-vanark@tweedekamer.nl;

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
M.azmani@tweedekamer.nl;
B.becker@tweedekamer.nl;
A.vdbosch@tweedekamer.nl;
A.bosman@tweedekamer.nl;
Hantenbroeke@tweedekamer.nl;
Sander.dekker@tweedekamer.nl;
K.Dijkhoff@tweedekamer.nl;
R.dijkstra@tweedekamer.nl;
P.duisenberg@tweedekamer.nl;
M.harbers@tweedekamer.nl;
J.Hennis-Plasschaert@tweedekamer.nl;
S.Hermans@tweedekamer.nl;
D.Koerhuis@tweedekamer.nl;
S.Koopmans@tweedekamer.nl;
H.lodders@tweedekamer.nl;
J.Middendorp@tweedekamer.nl;
A.mulder@tweedekamer.nl;
C.Nijkerken@tweedekamer.nl;
F.voosten@tweedekamer.nl;
A.rutte@tweedekamer.nl;
M.Rutte@tweedekamer.nl;
Secretariaat.Tellegen@tweedekamer.nl;
B.visser@tweedekamer.nl;
Aukjedevries@tweedekamer.nl;
A.weverling@tweedekamer.nl;
D.Wiersma@tweedekamer.nl;
M.Worsdorfer@tweedekamer.nl;
B.vtWout@tweedekamer.nl;
Z.ElYassini@tweedekamer.nl;
D.Yesilgoz-Zegerius@tweedekamer.nl;
E.ziengs@tweedekamer.nl;
H.zijlstra@tweedekamer.nl;

Voorzitter Tweede Kamer Staten-Generaal
voorzitter@tweedekamer.nl;

Brief aan premier Rutte en Dhr. S.A.E. Schrover, directeur Rijksvoorlichtingsdienst
De Omerta van de Raad van (Non-) Discipline blijkt weinig minder dan een doofpot
Brandbrief aan de presidenten van rechtbanken over de benoeming van hun rechters
Rechters aanvaarden gedragscode om onpartijdigheid van magistraten te waarborgen
Gebrek aan onpartijdigheid kan het vertrouwen in de rechtspraak zelfs ondermijnen
Rechter in Nederland heeft vaak te veel petten op en lijkt daarom niet onafhankelijk
Rechters moeten ook aansprakelijk worden om schade te kunnen verhalen op rechters
Kwaliteit van de rechtspraak lijdt onder de werkdruk en het zeer grote aantal zaken
Antecedentenregisters van juristen om mogelijke belangenverstrengeling te ontwaren
Integriteit van de advocatuur staat ter discussie zegt advocaat mr. Mic van Bremen
Terug naar het begin

steun SDN op bankgiro NL57 INGB 0000 7084 52 Stichting Sociale Databank Nederland
E-mailadres:
sdn@planet.nl
Internet site: http://www.sdnl.nl/mailing-parlement-2017.htm
Westkade 227, 1273 RJ Huizen (NH)
Tel.: (31)-35-5244141