burhoven.htm">Drs. N.C. Burhove Jaspers was hoofdsamensteller van het irm.htm">IRM-rapport m.b.t. de bijbanen van juristen in Nederland

Drs. N.C. Burhoven Jaspers MBA onderzoekt ons rechtssysteem


IRM . . Juristen . . EU Grondwet <==> SDN . . Klokkenluider . . Jeugdzorg . . Burhoven

De Universele Verklaring van de Rechten van de Mens (EVRM)

Europees Verdrag van de Rechten van de Mens = EVRM



      JURGENS, A.J.W.M. (geb. apr. 1939)

    NLRM 80 87 88/89 90 91 92 93 94 95 96 97
    Advocaat en Procureur te Eindhoven (23 sep 1964)
    Kantonrechter-plaatsvervanger Eindhoven (3 dec 1975)
    Rechter-plaatsvervanger rechtbank Den Bosch (22 jun 1976)
    Kantonrechter Eindhoven (16 feb 1977)
    Plaatsvervanger Lid van het Hof van Discipline (29 jun 1988)
    Kantonrechter-plaatsvervanger Eindhoven (11 aug 1992)
    Raadsheer Hof Den Bosch (11 aug 1992)
    President Hof Den Bosch (6 aug 1996)
    NU
    Den Bosch Rechter-plaatsvervanger
    Eindhoven Kantonrechter-plaatsvervanger
    Den Bosch Hof President; hoofdfunctie
    TEVENS
    Voorzitter Hof van Discipline Utrecht
    Voorzitter geschillencommissie medezeggenschap Katholiek basis en speciaal onderwijs voor Zuid Nederland
    Voorzitter Klachten en geschillen commissie Stichting verpleging zieken en bejaarden Eindhoven
    Commissaris onroerend goed mij NTI te Nuenen
    Voorzitter Raad van Beroep van het Actuarieel Genootschap in Nederland
    Voorzitter commissie van geschillen en arbitrage decentraal georganiseerd overleg Katholiek Onderwijs
    Plaatsvervangend Lid Klachtencommissie politie regio Brabant Zuid-Oost
    Voorzitter Raad voor de rechtsbijstand te Den Bosch
    11 mrt 1997


      BEKER, A. (geb. jun. 1952)

    NLRM 95 96 97
    Kantonrechter-plaatsvervanger Rotterdam ( 8 jul 1994
    NU
    Rotterdam Kantonrechter-plaatsvervanger
    HOOFDFUNCTIE
    Advocaat te R'dam; kantoor Beker c.s. Advocaten; beëdiging 1975
    TEVENS
    Lid Hof van Discipline te Utrecht
    Bestuurslid van de Stichting Handanger Jagt "Noordster"


      RUNIA, D. (geb. mei 1932)

    NLRM 80 87 88/89 90 91 92 93 94 95 96 97
    Advocaat en Procureur te Utrecht ( (okt 1958
    Kantonrechter-plaatsvervanger Utrecht ( 22 dec 1970
    Kantonrechter Gorinchem ( (27 mei 1975
    Kantonrechter-plaatsvervanger Dordrecht ( 28 feb 1976
    Opdracht kantonrechter werkzaam Oud-Beijerland (20 jul 1978
    Kantonrechter Utrecht ( (2 mei 1980
    Kantonrechter-plaatsvervanger Gorinchem ( 26 mei 1981
    Plaatsvervanger Lid van het Hof van Discipline ( 29 jun 1988
    Raadsheer Hof Arnhem ( (6 aug 1993
    Kantonrechter-plaatsvervanger Utrecht ( 24 mei 1994
    NU
    Arnhem Hof Raadsheer
    Kantonrechter plaatsvervanger te Utrecht
    TEVENS
    Voorzitter Commissie van Toezicht en Beklagcommissie Van de Hoevekliniek
    Plaatsvervangend Lid Hof van Discipline
    Kerkelijke functies
    Lid van de Rotary
    16 feb 1998


      HEIDINGA, P. (geb. )

    NLRM 80 87 88/89 90 91 92 93 94 95 96 97
    Kantonrechter-plaatsvervanger Haarlem ( 1 aug 1974
    Kantonrechter-plaatsvervanger Zaandam ( 1 aug 1974
    Rechter-plaatsvervanger rechtbank Haarlem ( 28 jun 1985
    NU
    Haarlem Rechter-plaatsvervanger
    Haarlem Kantonrechter-plaatsvervanger
    Zaandam Kantonrechter-plaatsvervanger
    HOOFDFUNCTIE
    Advocaat te Haarlem; kantoor Pot Jonker Hoogendoorn; beëdiging 1966


      ORIE, A.M.M. (geb. nov. 1947)

    NLRM 95 96 97
    Advocaat te Den Haag Den Haag Wladimiroff & Spong '80
    Raadsheer-plaatsvervanger Hof Amsterdam ( 6 okt 1994
    Raadsheer Hoge Raad der Nederlanden, Den Haag (4 feb 1997
    NU
    Amsterdam Hof raadsheer-plaatsvervanger
    Hoge Raad Raadsheer
    TEVENS
    Is Deken geweest.


      KEULEN, B.F. (geb. apr. 1947)

    NLRM 93 94 95 96 97
    Advocaat en Procureur te Utrecht
    Rechter-plaatsvervanger rechtbank Utrecht ( 17 jun 1992
    NU
    Utrecht Rechter-plaatsvervanger
    HOOFDFUNCTIE
    Advocaat te Utrecht; kantoor Van Benthem & Keulen; beëdiging 1977
    TEVENS
    Geen opgave van bijbanen gevonden