Bureau ABD is gevestigd in de Zurichtoren in Den Haag.

Muzenstraat 97
2511 WB Den Haag
Bureau ABD is gevestigd op de 17e, 18e en 19e etage.

Layla Aarup

Layla Aarup

Functie
MD-consultant Justitie en Veiligheid
Telefoonnummer
06 21 16 03 95

==================================================

Coert Arends

Coert Arends

Functie
MD-consultant externe dienstverlening
Telefoonnummer
06-54 90 20 50
E-mailadres
coert.arends@minbzk.nl

================================

Max Arler

Max Arler

Functie
MD-consultant Justitie en Veiligheid
Telefoonnummer
06Ė55 44 11 70
E-mailadres
m.j.arler@minvenj.nl

====================================

Regna Aschurie

Regna Aschurie

Functie
tijdelijk afwezig
=========================================

Saskia Azier

Saskia Azier

Functie
MD-consultant Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Telefoonnummer
06 38 82 51 70
E-mailadres
saskia.azier@minbzk.nl

=====================================

HenriŽtte Balt

HenriŽtte Balt

Functie
MD-consultant zelfstandig bestuursorgaan (zbo)
Telefoonnummer
06 55 41 58 29
E-mailadres
henriette.balt@minbzk.nl

=====================================

Cees-Jan van Beek

Cees-Jan van Beek

Functie
MD-consultant Algemene Zaken - Politie
Telefoonnummer
06 18 30 47 63
E-mailadres
cees-jan.beek@minbzk.nl

==========================

Henny Bekhof

Henny Bekhof

Functie
MD-consultant Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat
E-mailadres
Henny.bekhof@minienm.nl

=================================

Gerri Blekkink

Gerri Blekkink

Functie
MD-consultant Onderwijs, Cultuur en Wetenschap - Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Telefoonnummer
06 11 35 73 79
E-mailadres
gerri.blekkink@minbzk.nl

==================================

Peggy Bruijns

Peggy Bruijns

Functie
MD-consultant Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Telefoonnummer
06 46 91 23 32
E-mailadres
peggy.bruijns@minbzk.nl

====================

Yolande Couwenberg

Yolande Couwenberg

Functie
MD-consultant Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Telefoonnummer
06Ė50 73 84 75
E-mailadres
yolande.couwenberg@minbzk.nl

========================================

Mariska Dee

Mariska Dee

Functie
MD-consultant Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat
Telefoonnummer
06 46 62 75 87
E-mailadres
mariska.dee@minbzk.nl

==========================================

Rins Flapper

Rins Flapper

Functie
MD-consultant Infrastructuur en Waterstaat
Telefoonnummer
06 52 75 35 71
E-mailadres
rins.flapper@minienm.nl

================================

Arlene Freer

Arlene Freer

Functie
MD-consultant FinanciŽn
Telefoonnummer
06Ė31 64 07 66
E-mailadres
a.m.freer@minfin.nl

===========================

Elvire Gazan

Elvire Gazan

Functie
Hoofd afdeling Consultancy & werkgeverschap
Telefoonnummer
06 18 30 44 39
E-mailadres
elvire.gazan@minbzk.nl

======================================

Aris Jan Hofker

Aris Jan Hofker

Functie
MD-consultant Economische Zaken en Klimaat + Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Telefoonnummer
06 21 10 19 23
E-mailadres
aris-jan.hofker@minbzk.nl

===============================

Linda Kruithoed

Linda Kruithoed

Functie
MD-consultant Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Telefoonnummer
06 15 10 88 52
E-mailadres
lkruithoed@minszw.nl

========================

Aarnt Lantinga

Aarnt Lantinga

Functie
MD-consultant Buitenlandse Zaken - Defensie - Hoge Colleges van Staat
Telefoonnummer
06 21 84 11 16
E-mailadres
aarnt.lantinga@minbzk.nl

============================================

Irene Lauf

Irene Lauf

Functie
MD-consultant FinanciŽn, Belastingdienst
Telefoonnummer
06 46 89 34 80
E-mailadres
irene.lauf@minbzk.nl

==========================================

Maarten Meurer Aarssen

Maarten Meurer Aarssen

Functie
MD-consultant Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Telefoonnummer
06 52 88 53 30
E-mailadres
maarten.meurer@minbzk.nl

=========================================

Richard Oosterweghel

Richard Oosterweghel

Functie
MD-consultant Justitie en Veiligheid
Telefoonnummer
06 30 40 35 02
E-mailadres
richard.oosterweghel@minbzk.nl

========================================

Petra de Rooij

Petra de Rooij

Functie
MD-consultant Dienst JustitiŽle Inrichtingen
Telefoonnummer
06 21 83 29 13
E-mailadres
p.d.rooij@dji.minjus.nl

=========================================

Nienke Salomons

Nienke Salomons

Functie
MD-consultant Justitie en Veiligheid
Telefoonnummer
06Ė55 44 11 34
E-mailadres
n.e.salomons@minvenj.nl

========================================

Sonja van Teijlingen

Sonja van Teijlingen

Functie
MD-consultant Raad voor de Kinderbescherming
Telefoonnummer
06 21 26 33 89
E-mailadres
s.teijlingen@rvdk.minvenj.nl

=====================================

Lilianne Willems

Lilianne Willems

Functie
MD-consultant ministerie Economische Zaken en Klimaat
Telefoonnummer
06 10 92 34 35
E-mailadres
c.g.a.willems@minez.nl

========================================

Bureau ABD is gevestigd in de Zurichtoren in Den Haag