pag. 4 t/m 6 Algemene Bestuursdienst

 

drs. A. (Angelique) Berg

drs. A. (Angelique) Berg

Functie
directeur-generaal Volksgezondheid
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Adres
Postbus 20350
2500 EJ DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 340 77 60
E-mailadres
a.berg@minvws.nl

=====================================================

drs. M.C. (Marten) van den Berg

drs. M.C. (Marten) van den Berg

Functie
directeur-generaal Buitenlandse Economische Betrekkingen
Werkt bij
Ministerie van Buitenlandse Zaken
Adres
Postbus 20061
2500 EB DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 (0)70 348 71 82
E-mailadres
marten-vanden.berg@minbuza.nl

=======================================

ir. M.A.A.M. (Michel) Berkelmans

ir. M.A.A.M. (Michel) Berkelmans

Functie
directeur Agro- en Natuurkennis
Werkt bij
Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 379 89 70
E-mailadres
m.a.a.m.berkelmans@minez.nl

============================================

mr.drs. A.M. (Alma) van Bers

mr.drs. A.M. (Alma) van Bers

Functie
interim organisatie ontwikkelaar P&O OCW
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20011
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)6 50738058
E-mailadres
alma.bers@minbzk.nl

=================================

ir. A.P.M. (Sander) Bersee

ir. A.P.M. (Sander) Bersee

Functie
directeur Erfgoed en Kunsten
Werkt bij
Ministerie van Onderwijs Cultuur en Wetenschap
Adres
Postbus 16375
2500 BJ DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 412 4672
E-mailadres
a.p.m.bersee@minocw.nl

=======================

R.A.C. (Rob) Bertholee

R.A.C. (Rob) Bertholee

Functie
directeur-generaal Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20010
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 320 44 00
E-mailadres
dl@minbzk.nl

=======================

mr. drs. A.W.H. (Annet) Bertram

mr. drs. A.W.H. (Annet) Bertram

Functie
directeur-generaal Vastgoed en Bedrijfsvoering Rijk tevens DG Rijksvastgoedbedrijf
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 16700
2500 BS DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 (0)88 115 8001
E-mailadres
annet.bertram@rijksoverheid.nl

============================

D.M. (Diana) Beuting MSc

D.M. (Diana) Beuting MSc

Functie
hoofdingenieur-directeur RWS Zuid-Nederland
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 25
6200 MA Maastricht
Telefoonnummer
+31(6)5333 4489
E-mailadres
diana.beuting@rws.nl

===========================

drs. E.W. (Eric) Bezem RC

drs. E.W. (Eric) Bezem RC

Functie
directeur Financieel-Economische Zaken
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH Den Haag
Telefoonnummer
+31(0)70 370 66 18
E-mailadres
e.w.bezem@minvenj.nl

===================================

mr. L.M.P. (Lisette) de Bie

mr. L.M.P. (Lisette) de Bie

Functie
directeur Beschermen, Aanpakken en Voorkomen
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 370 6973
E-mailadres
l.m.p.de.bie@minvenj.nl

=========================

drs. E.A. (Ellen) Bien RC

drs. E.A. (Ellen) Bien RC

Functie
directeur Financieel-Economische Zaken
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 070 379 8891
E-mailadres
e.a.bien@minez.nl

==================================

dr. G.G.A. (Guido) Biessen

dr. G.G.A. (Guido) Biessen

Functie
hoofd Economie, ambassade Berlijn
Werkt bij
Ministerie van Buitenlandse Zaken

==========================

dr. R.V. (Rob) Bijl

dr. R.V. (Rob) Bijl

Functie
adjunct-directeur Sociaal en Cultureel Planbureau
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Adres
Postbus 16164
2500 BD DEN HAAG
Telefoonnummer
+31889846306
E-mailadres
r.bijl@scp.nl

===================================

M.J. (Michiel) Bijlsma

M.J. (Michiel) Bijlsma

Functie
sectorhoofd Marktordening
Werkt bij
Centraal Planbureau
Adres
Postbus 80510
2508 GM DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 338 34 90
E-mailadres
m.j.bijlsma@cpb.nl

==================================

dr. J.W. (Jowi) Bijsterbosch

dr. J.W. (Jowi) Bijsterbosch

Functie
directeur HRM en Ontwikkeling
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20906
2500EX DEN HAAG
Telefoonnummer
070-4568580
E-mailadres
jowi.bijsterbosch@rws.nl

======================================

mr. G.H. (Gerard) Blankestijn

mr. G.H. (Gerard) Blankestijn

Functie
directeur Toeslagen
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 2092
3500 GB UTRECHT
Telefoonnummer
+31(0)88 155 04 63
E-mailadres
gh.blankestijn@belastingdienst.nl

=================================

mr. J. (Jos) de Blieck

mr. J. (Jos) de Blieck

Functie
hoofddirecteur Fiscaliteit en Juridische Zaken
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 20201
2500 EE DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 342 81 61
E-mailadres
j.blieck@minfin.nl

====================

drs. M. (Margit) Blokhuis

drs. M. (Margit) Blokhuis

Functie
directeur Bedrijfsvoering West-Nederland Zuid
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 556
3000 AN ROTTERDAM
E-mailadres
margit.blokhuis@rws.nl

========================================

H.R. (Hans) Blokpoel

H.R. (Hans) Blokpoel

Functie
raadadviseur
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties

=====================================

drs. M.C.A. (MichŤle) Blom

drs. M.C.A. (MichŤle) Blom

Functie
directeur-generaal Rijkswaterstaat
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 (0)88 797 0076
E-mailadres
michele.blom@rws.nl

===================================

mr. M.M. (Rien) den Boer

mr. M.M. (Rien) den Boer

Functie
directeur Wetgeving en Juridische Zaken
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Adres
Postbus 20350
2500 EJ DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 340 59 90
E-mailadres
mm.d.boer@minvws.nl

==================================

drs. R.G. (Rits) de Boer

drs. R.G. (Rits) de Boer

Functie
directeur Analyse, Programmering en Signalering tevens pIG Inspectie SZW
Werkt bij
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Adres
Postbus 90801
2509 LV DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 333 43 51
E-mailadres
rgdboer@inspectieszw.nl

=====================

drs. M.J. (Marcelis) Boereboom

drs. M.J. (Marcelis) Boereboom

Functie
directeur-generaal Hoger Onderwijs, Beroepsonderwijs, Wetenschap en Emancipatie
Werkt bij
Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Adres
Postbus 16375
2500 BJ DEN HAAG
Telefoonnummer
+31704122857
E-mailadres
m.j.boereboom@minocw.nl

========================

P.P.M. (Elles) Boers

P.P.M. (Elles) Boers

Functie
directeur Bedrijfsvoering Oost-Nederland
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 9070
6800 ED ARNHEM
Telefoonnummer
+31(0)26 368 84 40
E-mailadres
elles.boers@rws.nl

============================

Th.P.A.M. (Thea) Bogers

Th.P.A.M. (Thea) Bogers

Functie
directeur Dienst Geestelijke Verzorging
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)88 071 97 02
E-mailadres
t.bogers@dji.minjus.nl

=====================

drs. S.N. (Simone) Boitelle

drs. S.N. (Simone) Boitelle

Functie
directeur Communicatie
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 20201
2500 EE Den Haag
Telefoonnummer
+31(0)70 342 82 31
E-mailadres
s.n.boitelle@minfin.nl

===============================

drs. A.M.P. (Annemiek) van Bolhuis MBA

drs. A.M.P. (Annemiek) van Bolhuis MBA

Functie
domeindirecteur Volksgezondheid en Zorg
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Adres
Postbus 1
3720 BA BILTHOVEN
Telefoonnummer
+31(0)30 274 45 82
E-mailadres
annemiek.van.bolhuis@rivm.nl

============================

drs. B.J.M. (Bart) van Bolhuis

drs. B.J.M. (Bart) van Bolhuis

Functie
directeur Internationaal
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 456 19 39
E-mailadres
bart.van.bolhuis@minienm.nl

==================================

W.A. (Wouter) Boogaard MMO EMSD

W.A. (Wouter) Boogaard MMO EMSD

Functie
directeur FinanciŽn en Bedrijfsvoering en directeur Audit en Concerncontrol
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH Den Haag
E-mailadres
wouteboogaard@dji.minjus.nl

===================================

M.P. (Michiel) Boots

M.P. (Michiel) Boots

Functie
raadadviseur Economie, Kennis en Innovatie
Werkt bij
Ministerie van Algemene Zaken
Adres
Postbus 20001
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 356 45 95
E-mailadres
m.boots@minaz.nl

================================

drs. E.J. (Erik) de Borst

drs. E.J. (Erik) de Borst

Functie
algemeen directeur Landelijke Dienst Vervoer & Ondersteuning
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 50
9400 AB ASSEN
Telefoonnummer
+31(0)88 072 59 77
E-mailadres
e.deborst@dji.minjus.nl

==============================

mr. J.A. (Jan) van den Bos

mr. J.A. (Jan) van den Bos

Functie
inspecteur-generaal Inspectie Leefomgeving en Transport
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 16191
2500 BD Den Haag
Telefoonnummer
+31(0)70 456 74 00
E-mailadres
janvdbos@ilent.nl

================================

mr. J.G. (Gertjan) Bos

mr. J.G. (Gertjan) Bos

Functie
hoofd Inspectie Veiligheid en Justitie
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 370 3024
E-mailadres
j.g.bos@inspectievenj.nl

===========================

D.I. (Remko) Bos

D.I. (Remko) Bos

Functie
directeur Energie
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat - Autoriteit Consument en Markt
Adres
Postbus 16326
2500 BH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 70 722 23 60
E-mailadres
Remko.Bos@acm.nl

==================================

drs. M.M. (Marije) Bosscher

drs. M.M. (Marije) Bosscher

Functie
directeur Bedrijfsvoering Midden-Nederland
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 24016
3526 LA Utrecht
E-mailadres
marije.bosscher@rws.nl

=============================

M.P.J. (Michel) Bouten RA

M.P.J. (Michel) Bouten RA

Functie
algemeen directeur Shared Service Organisatie
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 20906
2500 EX DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 456 74 55
E-mailadres
michel.bouten@minienm.nl

==========================================

pag. 4 t/m 6 Algemene Bestuursdienst