pag. 37 t/m 39 Algemene Bestuursdienst

 

M.M. (Monique) Smeijers EMPM

M.M. (Monique) Smeijers EMPM

Functie
hoofdingenieur-directeur
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX Den Haag
E-mailadres
monique.smeijers@rws.nl

=======================================================

drs. S. (Simone) Smit

drs. S. (Simone) Smit

Functie
directeur Contraterrorisme Nationaal CoŲrdinator Terrorisme en Veiligheid
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid/ NCTV
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG

==============================

drs. M.J.P. (Mark) Smolenaars

drs. M.J.P. (Mark) Smolenaars

Functie
directeur
Werkt bij
Algemene Rekenkamer
Adres
Postbus 20015
2500 EA DEN HAAG

======================================

drs. M. (Maarten) Smorenburg

drs. M. (Maarten) Smorenburg

Functie
directeur FinanciŽn, Informatiemanagement en Facilitaire Zaken (CIO/CFO), tevens plv. algemeen directeur RVO
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)88 602 54 58
E-mailadres
maarten.smorenburg@rvo.nl

==============================

W.G.J. (Rudi) Snijders

W.G.J. (Rudi) Snijders

Functie
directeur Onderwijsvolgers
Werkt bij
Ministerie van Onderwijs Cultuur en Wetenschap
Adres
Postbus 30155
9700 LG GRONINGEN
Telefoonnummer
+31(0)50 599 76 08
E-mailadres
rudi.snijders@duo.nl

===================================

drs. M. (Marjolijn) Sonnema

drs. M. (Marjolijn) Sonnema

Functie
directeur-generaal Agro en Natuur
Werkt bij
Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

=========================================

mr. drs. P.A. (Peter) Spijkerman

mr. drs. P.A. (Peter) Spijkerman

Functie
directeur-hoofdinspecteur Agentschap Telecom
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 450
9700 AL GRONINGEN
Telefoonnummer
+31505877146
E-mailadres
peter.spijkerman@agentschaptelecom.nl

========================================

ir. R.J.M. (Ruud) Splitthoff

ir. R.J.M. (Ruud) Splitthoff

Functie
hoofdingenieur-directeur West-Nederland Zuid
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 556
3000 AN ROTTERDAM
Telefoonnummer
+31 887970547
E-mailadres
ruud.splitthoff@rws.nl

=======================================

dr. M.J.W. (Marc) Sprenger

dr. M.J.W. (Marc) Sprenger

Functie
director Antimicrobial Resistance secretariat World Health Organisation
Standplaats
Geneva
Telefoonnummer
+41797274552
E-mailadres
sprengerm@who.int

===================================

drs. M. (Michiel) Stal

drs. M. (Michiel) Stal

Functie
raadadviseur FinanciŽn, Sociale Zekerheid en Arbeidsmarkt
Werkt bij
Ministerie van Algemene Zaken
Adres
Postbus 20001
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 356 4521
E-mailadres
m.stal@minaz.nl

=======================================

mr. J.J. (Just) Stam

mr. J.J. (Just) Stam

Functie
Raadadviseur in algemene dienst
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG
Telefoonnummer
06 28 63 94 80
E-mailadres
j.j.stam@minvenj.nl

====================================

drs. B. (Bertine) Steenbergen MPA

drs. B. (Bertine) Steenbergen MPA

Functie
directeur Veiligheid en Bestuur a.i.
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31651211067
E-mailadres
b.steenbergen@minvenj.nl

==========================================

prof. dr. G. (Gerard) van der Steenhoven

prof. dr. G. (Gerard) van der Steenhoven

Functie
hoofddirecteur Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut tevens Chief Science Officer
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 201
3730 AE DE BILT
Telefoonnummer
+31(0)30 220 63 36
E-mailadres
gerard.van.der.steenhoven@knmi.nl

======================================

drs. H.R. (Hans) van der Stelt

drs. H.R. (Hans) van der Stelt

Functie
directeur Bureau Nationaal Commissaris Digitale Overheid
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20011
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)6 158 946 62
E-mailadres
Hans.stelt@digicommissaris.nl

=========================================

R. (Roel) Stevens

R. (Roel) Stevens

Functie
directeur Inlichtingen- & Opsporingsdienst
Werkt bij
Nederlandse Voedsel en Warenautoriteit
Adres
Postbus 43006
3540 AA Utrecht
Telefoonnummer
+31(0)88 223 2560
E-mailadres
r.stevens@nvwa.nl

==================================

mr. drs. W.W. (Wijnand) Stevens

mr. drs. W.W. (Wijnand) Stevens

Functie
raadadviseur Staatsrecht en Binnenlandse Zaken
Werkt bij
Ministerie van Algemene Zaken
Adres
Postbus 20001
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 (0)70 356 43 69
E-mailadres
w.stevens@minaz.nl

====================================

ir. C. (Christiaan) Stoffer

ir. C. (Christiaan) Stoffer

Functie
directeur Netwerkmanagement Oost-Nederland
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 25
6200 MA MAASTRICHT
Telefoonnummer
+31 (0)88 797 49 27
E-mailadres
christiaan.stoffer@rws.nl

==========================================

M.J. (Marja) van Strien MBA

M.J. (Marja) van Strien MBA

Functie
programmadirecteur van de Uitvoeringsagenda Beter geÔnformeerd op weg
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)30 280 66 83
E-mailadres
marja.van.strien@ndw.nu

=============================================

ir. P. (Peter) Struik

ir. P. (Peter) Struik

Functie
kwartiermaker/ hoofdingenieur-directeur programma Duurzaamheid en Leefomgeving
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
E-mailadres
peter.struik@rws.nl

===================================

W. (Wendy) Sutherland

W. (Wendy) Sutherland

Functie
directeur Concernondersteuning
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20011
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 426 8335
E-mailadres
Wendy.Sutherland@minbzk.nl

============================================

drs. P.M. (Michiel) Sweers

drs. P.M. (Michiel) Sweers

Functie
directeur Innovatie en Kennis tevens pDG
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
E-mailadres
p.m.sweers@minez.nl

==============================================

ir. A.S.M. (Ad) Tabak

ir. A.S.M. (Ad) Tabak

Functie
Top Consultant
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)6 481 323 63
E-mailadres
a.s.m.tabak@minez.nl

==========================================

mr. J.A. (Jan) Terstegen

mr. J.A. (Jan) Terstegen

Functie
directeur Europese en Internationale Aangelegenheden
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 370 74 45
E-mailadres
j.a.terstegen@minvenj.nl

=============================================

ir. L. (Lars) Teulings

ir. L. (Lars) Teulings

Functie
directeur Productie en Projectmanagement
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
E-mailadres
lars.teulings@rws.nl

=========================================

mr. J. (Jenny) Thunnissen

mr. J. (Jenny) Thunnissen

Functie
buitengewoon adviseur
 

=================================

drs. T.A. (Thomas) van Tiel RA

drs. T.A. (Thomas) van Tiel RA

Functie
directeur Kennis en Ontwikkeling Auditdienst Rijk
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 20201
2500 EE DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 342 72 78
E-mailadres
t.a.tiel@minfin.nl

========================================

ir. R.G. (Richard) Tieskens

ir. R.G. (Richard) Tieskens

Functie
directeur Vastgoedbeheer
Werkt bij
Rijksvastgoedbedrijf / Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20011
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 88 115 80 05
E-mailadres
richard.tieskens@rijksoverheid.nl

===============================

drs. D.J. (Hans) Tijl

drs. D.J. (Hans) Tijl

Functie
directeur Ruimtelijke Ontwikkeling
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 456 16 42
E-mailadres
hans.tijl@minienm.nl

==========================================

drs. O.A. (Oebele) Tolsma

drs. O.A. (Oebele) Tolsma

Functie
directeur Stelselontwikkeling & Bestuursondersteuning
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20011
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 426 87 75
E-mailadres
oebele.tolsma@minbzk.nl

===========================================

drs. H. (Hans) Ton

drs. H. (Hans) Ton

Functie
directeur Werknemersregelingen
Werkt bij
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Adres
Postbus 90801
2509 LV DEN HAAG

====================================

pag. 37 t/m 39 Algemene Bestuursdienst