pag. 16 t/m 18 Algemene Bestuursdienst

 

drs. E. (Edwin) Griffioen

drs. E. (Edwin) Griffioen

Functie
directeur Techniek en technisch management RWS Programma's, Projecten en Onderhoud
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 24044
3502 MB Utrecht
E-mailadres
edwin.griffioen@rws.nl

=================================

 

mr. A.P. (Petra) de Groene

mr. A.P. (Petra) de Groene

Functie
directeur Mededinging en Consumenten
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK Den Haag
Telefoonnummer
+31(0)70 379 75 28
E-mailadres
P.deGroene@minez.nl

============================================

drs. J.C. (Jos) de Groot

drs. J.C. (Jos) de Groot

Functie
directeur Telecommarkt
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 379 81 13
E-mailadres
j.c.degroot@minez.nl

===========================

drs. H.N. (Henk) de Groot

drs. H.N. (Henk) de Groot

Functie
divisiehoofd Laboratoria
Werkt bij
Nederlandse Voedsel en Warenautoriteit
Adres
Postbus 43006
3540 AA UTRECHT
E-mailadres
h.n.degroot@nvwa.nl

====================================

mr. M.C.J. (Michel) Groothuizen

mr. M.C.J. (Michel) Groothuizen

Functie
algemeen directeur/voorzitter directieraad Nederlands Instituut voor Forensische Psychiatrie en Psychologie (NIFP)
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)88 071 01 02
E-mailadres
m.groothuizen@dji.minjus.nl

================================

J.J.C.M. (Jan) Gudde

J.J.C.M. (Jan) Gudde

Functie
chief information officer (CIO)
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20011
2500 EA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 426 6073
E-mailadres
jan.gudde@minbzk.nl

=========================

R. (Rob) de Haan

R. (Rob) de Haan

Functie
directeur Bedrijfvoering
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Adres
Postbus 2680
3500 GR UTRECHT
Telefoonnummer
+31(0)30 233 87 17
E-mailadres
r.de.haan@igz.nl

===============================

dr. B. (Bernard) ter Haar

dr. B. (Bernard) ter Haar

Functie
directeur-generaal Sociale Zekerheid en Integratie
Werkt bij
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Adres
Postbus 90801
2509 LV Den Haag
Telefoonnummer
+31 (0)70 333 41 02
E-mailadres
bthaar@minszw.nl

=================================

drs. G.P.H. (Guido) Hagemann

drs. G.P.H. (Guido) Hagemann

Functie
directeur Productie en Projectmanagement
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
E-mailadres
guido.hagemann01@rws.nl

================================

drs. M.J. (Marjan) Hammersma

drs. M.J. (Marjan) Hammersma

Functie
secretaris-generaal
Werkt bij
Ministerie van Onderwijs Cultuur en Wetenschap
Adres
Postbus 16375
2500 BJ DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 412 41 80/ 070 412 26 79
E-mailadres
m.j.hammersma@minocw.nl

===================================

F.A. (Floortje) Hanneman

F.A. (Floortje) Hanneman

Functie
directeur Beleid en Strategie DUO
Werkt bij
Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Adres
Postbus 606
2700 ML Zoetermeer
Telefoonnummer
+31(0)79 323 61 80
E-mailadres
Floortje.Hanneman@duo.nl

===================================

drs. J.M.M. (Josťe) Hansen

drs. J.M.M. (Josťe) Hansen

Functie
senior adviseur WHO
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport

===============================

drs. M.H.C. (Mares) van den Hark

drs. M.H.C. (Mares) van den Hark

Functie
directeur Techniek en Technisch Management
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 2232
3500 GE Utrecht
Telefoonnummer
+31 (0)88 797 3521
E-mailadres
mares.vanden.hark03@rws.nl

================================

mr. ing. H.A. (Harmen) Harmsma

mr. ing. H.A. (Harmen) Harmsma

Functie
algemeen directeur Rijksdienst voor Ondernemend Nederland
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)88 602 54 21
E-mailadres
Harmen.harmsma@rvo.nl

========================================

dr. P.F. (Pieter) Hasekamp

dr. P.F. (Pieter) Hasekamp

Functie
directeur-generaal Fiscale Zaken
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 20201
2500 EE DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 (0)70 342 81 90
E-mailadres
p.f.hasekamp@minfin.nl

=======================

drs. A. (Andrť) Haspels

drs. A. (Andrť) Haspels

Functie
directeur-generaal Politieke Zaken
Werkt bij
Ministerie van Buitenlandse Zaken
Adres
Postbus 20061
2500 EB DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 (0)70 348 5127
E-mailadres
andre.haspels@minbuza.nl

===============================

drs. I. (Ineke) van der Hee MBA

drs. I. (Ineke) van der Hee MBA

Functie
programmadirecteur Implementatie Omgevingswet
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 556
3000 AN ROTTERDAM
Telefoonnummer
+31 10 402 6059
E-mailadres
ineke.vander.hee@rws.nl

====================================

dr. C. (Cees) de Heer

dr. C. (Cees) de Heer

Functie
algemeen secretaris Centrale Commissie Mensgebonden Onderzoek
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Adres
Postbus 16302
2500 BH DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 340 67 00
E-mailadres
c.de.heer@ccmo.nl

==================================

drs. J.C. (Jos) van Hees

drs. J.C. (Jos) van Hees

Functie
directeur Netwerkontwikkeling Oost-Nederland
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 9070
6800 ED ARNHEM
E-mailadres
jos.van.hees@rws.nl

===================================

drs. P.R. (Peter) Heij

drs. P.R. (Peter) Heij

Functie
directeur-generaal Water en Bodem
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 456 85 06
E-mailadres
peter.heij@minienm.nl

=============================

dr. Michel Heijdra PhD MSc MA

dr. Michel Heijdra PhD MSc MA

Functie
directeur Buitenlandse FinanciŽle Betrekkingen
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 20201
2500 EE Den Haag
E-mailadres
m.g.heijdra@minfin.nl

===============================

E.R.H. (Edgar) Heijmans

E.R.H. (Edgar) Heijmans

Functie
directeur P-Direkt
Werkt bij
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Adres
Postbus 20011
2500 EA DEN HAAG
E-mailadres
Edgar.heijmans@p-direkt.minbzk.nl

======================================

ir. L.G.C. (Louk) Heijnders MBA

ir. L.G.C. (Louk) Heijnders MBA

Functie
gedetacheerd bij TU Delft (administratief cluster RGD)
Werkt bij
TU Delft - BZK

==============================

drs. Y.J. (Ype) Heijsman

drs. Y.J. (Ype) Heijsman

Functie
directeur Netwerkmanagement Midden-Nederland
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)320 297 531 / 088-797 37 55
E-mailadres
ype.heijsman@rws.nl

===========================

ing. P.J. (Peter) den Held

ing. P.J. (Peter) den Held

Functie
directeur Ontwikkeling en Services
Werkt bij
Rijkswaterstaat
Adres
Postbus 20901
2500 EX Den Haag
Telefoonnummer
+31 (0) 88 797 2955
E-mailadres
peter.den.held@rws.nl

===============================

drs. W. (Willemijn) van Helden

drs. W. (Willemijn) van Helden

Functie
directeur
Werkt bij
Algemene Rekenkamer
Adres
Postbus 20015
2500 EA Den Haag

=============================

ir. R.A. (Lex) Hendrichs

ir. R.A. (Lex) Hendrichs

Functie
manager
Werkt bij
Ministerie van Defensie
Adres
Postbus 90822
2509 LV DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 70 316 15 43/67 99
E-mailadres
ra.hendrichs@mindef.nl

=========================

H.J. (Henk) Hendriks

H.J. (Henk) Hendriks

Functie
directeur Centrum voor Infrastructuur en Exploitatie
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 9050
7300 GM APELDOORN
Telefoonnummer
+31 (0)88 156 58 73
E-mailadres
hj.hendriks@belastingdienst.nl

==============================

drs. L. (Lieke) Hendrix

drs. L. (Lieke) Hendrix

Functie
directeur Dierlijke Agroketens en Dierenwelzijn
Werkt bij
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Adres
Postbus 20401
2500 EK DEN HAAG
E-mailadres
l.e.m.hendrix@minez.nl

========================================

C.E. (Caroline) Herlaar

C.E. (Caroline) Herlaar

Functie
directeur Bedrijfsvoering ILT
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 20906
2500EX DEN HAAG
E-mailadres
caroline.herlaar@ilent.nl

===================================

mr. C.A. (Carsten) Herstel

mr. C.A. (Carsten) Herstel

Functie
directeur Sanctietoepassing en Jeugd, tevens plv. DG Straffen en Beschermen
Werkt bij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Adres
Postbus 20301
2500 EH Den Haag
Telefoonnummer
+31(0)70 370 71 31
E-mailadres
c.a.herstel@minvenj.nl

====================================

A. (Anke) Heun

A. (Anke) Heun

Functie
directeur Communicatie Belastingdienst
Werkt bij
Ministerie van FinanciŽn
Adres
Postbus 20201
2500 EE Den Haag
Telefoonnummer
+31703427427
E-mailadres
eh.van.heun@belastingdienst.nl

=======================================

mr. J.H. (Jan) van den Heuvel

mr. J.H. (Jan) van den Heuvel

Functie
kwartiermaker en beoogd directeur
Werkt bij
Autoriteit Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming
Adres
Postbus 16001
2500 BA DEN HAAG
Telefoonnummer
+31(0)70 348 74 63
E-mailadres
jan.vanden.heuvel@anvs.nl

====================================

dr. R. (Ron) Hillebrand

dr. R. (Ron) Hillebrand

Functie
algemeen secretaris/directeur Raden voor de Leefomgeving en Infrastructuur
Werkt bij
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Adres
Postbus 20906
2500 EX Den Haag
Telefoonnummer
+31(0)70 456 20 70
E-mailadres
Ron.Hillebrand@rli.nl

====================================

prof.dr. J. (Jeroen) Hinloopen

prof.dr. J. (Jeroen) Hinloopen

Functie
onderdirecteur Centraal Planbureau
Werkt bij
Centraal Planbureau
Adres
Postbus 80510
2508 GM DEN HAAG
Telefoonnummer
+31 (0)88 984 6000
E-mailadres
j.hinloopen@cpb.nl

==========================

ir. C.J.M. (Karin) Hobbelen

ir. C.J.M. (Karin) Hobbelen

Functie
directeur Dienst Uitvoering Subsidies aan Instellingen (DUS-I)
Werkt bij
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Adres
Postbus 20350
2500 EJ Den Haag

pag. 16 t/m 18 Algemene Bestuursdienst